Filip Renč – největší proutník českého šoubyznysu

Režisér Filip Renč nebyl nikdy prototypem stoprocentně věrného muže. Když už nějaký vztah měl, nikdy si jej nedokázal udržet delší dobu. Zřejmě se však už oklepal ze svých mnohočetných aférek a rozchodů. Má totiž nový objev! Kdo že je „ta šťastná“ a koho vystřídala?

Herec a režisér Filip Renč proslul nejen svými filmovými a reklamními počiny, ale mediálně je znám především pro časté zálety, kdy ho pohotoví paparazziové několikrát nachytali v objetí s cizími slečnami. Mezi jeho nejhorší chvíle však nepatří provalení nevěry, ale obvinění ze znásilnění, kterému čelil před několika lety.

Nejhůř mi v životě bylo, když jsem byl falešně obviněn ze znásilnění nezletilé dívky, která do mě byla platonicky zamilovaná. Měl jsem s tím problémy, protože se to psalo v novinách, na titulních stranách. Bylo velice těžké takovéto období překonat,“ prozradil Filip Renč.

Tohle ale rozhodně nebyl Renčův poslední životní průšvih. Před sedmi lety musel po genetických testech uznat otcovství dcery Natálky, kterou má se servírkou ze Špindlerova Mlýna. Po uznání otcovství režisér na dceru pravidelně platí a dokonce ji první školní den vyprovodil do první třídy.

Natálce je šest, je moc hezká a už jsem jí ukázal i představení Kleopatra v Praze, moc se jí to líbilo,“ řekl Renč. Přestože autor mnoha úspěšných filmů a reklamních kampaní několik let oficiálně žije s přítelkyní Jarmilou ,,JerryTabačkovou, fotografové ho několikrát přistihli na záletech.

K těm posledním patří vřelé objetí a polibky s tanečnicí Janou Burkiewiczovou. A rozhodně nešlo jen o přátelské objetí. Jana rukou hladila Filipa po holých zádech, což zrovna kamarádi na potkání nedělají. Navíc je členkou taneční skupiny IF a tancuje v muzikálech, kde se Renč často pohybuje.

Dalším jeho excesem byla procházka centrem Prahy s herečkou Lucií Sipošovou, která hrála v jeho filmech  Na vlastní nebezpečí a Hlídač č. 47 a kdy se opět dotýkali a cukrovali jako dvě čerstvě zamilované hrdličky.

Poslední rok 2010 byl pro Renče, jak sám přiznává, asi tím nejhorším za jeho dosavadní život. Rozchody, úmrtí blízkých přátel, nepříjemná nemoc a jiné letošní pohromy tak způsobily, že se Renč zřejmě znovu přimknul ke své další expřítelkyni – tanečnici Kristině Kloubkové s níž měl také nějakou dobu vztah. Krásná zprávařka z Novy kvůli němu opustila tehdejšího přítele a chvíli to už už vypadalo snad i na svatbu. Jak ovšem bývá u Renče zvykem, na poslední chvíli vycouval.

Podobně tomu bylo i v případě známosti se zpěvačkou Šárkou Vaňkovou, kterou si Renč „vypůjčil“ od muzikálové hvězdy a kolegy z divadelních prken, Daniela Hůlky.

V těchto dnech natáčí Renč v Brně druhý film zmíněné trilogie nazvaný Krutá nevěra, a tak bude mít na svou novou lásku, Kristýnu Nerudovou spoustu času. I když s ním Kristýna přímo na natáčení nespolupracuje, bývá prý často viděna v hotelu, kde je Renč ubytovaný.

Nerudová si zřejmě nechce pokazit vztah s Renčem hned od začátku, a tak raději nechce vůbec o novém vztahu mluvit. „Nezlobte se, ale nebudu se k tomu vyjadřovat. Je to moje soukromá věc, nepotřebuji to nikam šířit,“ stručně se vyjádřila Kristýna. Svým kolegyním v televizi ale Kristýna tvrdí, že ji Renč miluje, a už si maluje skvělou budoucnost vedle známého režiséra.

Jak je vidět, tak milostný život tohoto záletnického režiséra je zkrátka románem na pokračování. Jen by asi neměl očekávat takové ovace, jaké sklidil jeho kasovní trhák, Román pro ženy. Zkrátka, není román, jako román…

15.12.2010 10:00| autor: Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist