Ví, že mám o něj zájem…

dobrý večer, jen bych ráda slyšela objektivní názor. sešla jsem se s jedním mužem (28), chtěl mě brzy znovu vidět. byli jsme na schůzkách, udělali jsme si výlet do vedlejšího města, sledovali u něj (ve vší počestnosti) film. po týdnu došlo k sexu, seznámil mě s několika lidmi ze svého okolí, já jeho taky. několikrát jsme u sebe navzájem přespali, psali si, že si chybíme, on občas prohodil něco ve smyslu, že mi u sebe vyklidí poličku, choval se zamilovaně. nakonec řekl, že se tomu snaží bránit, jelikož se známe jen chvíli, načež brzy řekl že už má jasno a choval se ke mě jako k partnerce. po pár dnech jsem u něj strávila víkend, vše se zdálo ok, domluvili jsme se na poslední chvíli na ples (konal se za dva dny) a já zaplatila lístky. jenže volal, že se necítí dobře a ať přijedu k němu. nakonec jsme šli a také tančili, ale již se choval odměřeně, poplese řekl že chce zatím být jen kamarád, že mu nevyhovuje komunikace, chybí mu dlouhé tlachání. přitom jsme se bavili vždy na rovinu, o všem možném (vč. bývalých partnerů). já jsem poněkud introvert a chtěla jsem od něj více času na to, abychom se poznali a měli tak více témat k diskuzi…od seznámení do „rozchodu“ to bylo přesně 16 dní. myslíte, že se bojí mít se mnou „vztah“, nebo opravdu mohl jen tak změnit názor? tři dny poté mi totiž zase napsal jak se mám, jakoby se nechumelilo a to mě mate, ví že o něj mám zájem.

Odpověď

Ahoj,
tak to jsi dlouho (ve vší počestnosti) nevydržela, když jsi mu po týdnu skočila do postele. A jak praví přísloví: "Vlk se nažral a koza zůstala celá", tak přesně tak se i stalo. Dostal tě do postele, udělal si zářez na "pažbě" a teď neví, jak ti říct, že už tě nechce. To že ti řekl, že chce být pouze kamarád, tak má samozřejmě zadní úmysly. Určitě chce být kamarád s výhodami. A výhoda je v tom, že mu dáš sex, pokud půjdete někam do společnosti, tak za něj zaplatíš, tak co víc by si mohl přát. Je to hlupák, utíkej od něj.

26.4.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist