Celebrity s největším počtem dětí. Které osobnosti jsou zasloužilými rodiči?

Kevin Costner, Mel Gibson a Jamie Oliver. Možná je to k nevíře, ale když tahle trojice sečte všechny své potomky, dostane se k číslu 21. Které další slavné tváře mají doma těsno? A kdo už pomýšlí na sterilizaci?

celebrity-deti-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Jedno známé úsloví praví, že manželství bez dětí je jako den bez slunce. S touhle myšlenkou se ztotožňují i hollywoodské osobnosti, které se s počtem svých ratolestí řadí mezi VIP rekordmany. Čí rodinka se na červený koberec skoro ani nevejde?

Kevin Costner, osobní strážce klanu

Šťastné číslo tohoto herce, producenta a režiséra bude nejspíš sedmička. Představitel přitažlivého osobního strážce má ze dvou manželství a jednoho krátkodobějšího vztahu celkem čtyři syny a tři krásné dcery. Je také držitelem sedmi zlatavých Oscarů. Že by náhoda? Každopádně, jestli jde tomuto sympaťákovi něco tak dobře jako rodičovství a sbírání prestižních cen, pak je to zpívání.

Ostatně, posuď sama…

Angelina Jolie a Brad Pitt. Čím více, tím lépe

Hlavní hvězda snímků Salt, Lara Croft, Gia nebo Narušení už je s kolegou z branže Bradem Pittem sice rozvedená, nicméně to na situaci nic nemění. Společně mají šest následovníků, přičemž tři z nich jsou osvojení. I když se po dvanácti letech soužití cesty těchto umělců rozešly, oba shodli se na tom, že se na výchově dětí budou podílet rovným dílem. Angelina dokonce prohlásila do médií, že ačkoli bylo rozvodové období velmi těžké, rodinu to ve finále jenom zocelí. No, těžko říct…

Mel Gibson jako obětavý taťka roku

Herec s irskými kořeny a filmový Patriot možná vypadá jako drsňák, ovšem zdání klame. Pro svých devět potomků, které si „pořídil“ se třemi partnerkami v různých časových obdobích, je opravdovým vzorem solidarity, sociálního cítění i empatie. Není to tak dávno, co daroval 10 milionů dolarů z vlastní kapsy na zkvalitnění dětské zdravotnické péče. Nemalými finančními částkami také podporuje katolickou církev. To je tedy světec!

Jamie Oliver se umí otáčet

Slavný šéfkuchař Jamie Oliver je velmi zaneprázdněn nejen v televizní kuchyni, ale i doma. S manželkou Jools má totiž pět dětí. Profík, jehož vděčným strávníkem byla i britská královna Alžběta II., se údajně chtěl nechat sterilizovat, ovšem šušká se, že jeho drahá polovička mu takový nápad zatrhla. A důvod je jasný!

„Děti jsou naše štěstí. Vím, že stárnu, ale pokud to půjde, rozhodně do toho půjdu znova. Jamie si myslí, že už jsme skončili, ale člověk přece nikdy neví,“ řekla novinářům s potutelným úsměvem hezčí polovička gastronomického mága.

Jude Law jako štědrý patron

Fešák pocházející z Anglie je pěkné kvítko. Ratolestí má hned pět, a to se třemi různými ženami, přičemž ani jedné z nich nezůstal věrný. Jenže za chyby se platí. A v případě tohoto známého rebela, který měl potíže s monogamním životem, hodně draze. Alimenty ho totiž stojí v přepočtu 5 milionů korun ročně. Tak snad ho svazek s psycholožkou Phillipou Coan změní.

Tak co, která celebrita tě s počtem svých dětí pořádně překvapila? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com

15.5.2019 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist