Celebrity, které se netají svou averzí k sociálním sítím

Být úplně off-line? Na to, jaké to je, bychom se museli zeptat čaroděje Daniela Radcliffa. Podobný nápad měl svého času i Justin Bieber, kterého naštvali fanoušci. A jaký má na tohle názor Selena Gomez?

celebrity-a-socialni-site-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Ať se to někomu líbí, nebo ne, sociální sítě jsou dnes nejpoužívanějším a nejvyhledávanějším komunikačním kanálem. Své o tom vědí i známé osobnosti, které prostřednictvím svých profilů zásobují virtuální svět momentkami ze svého soukromí, nebo tímto způsobem propagují určitý životní styl. A protože výjimky potvrzují pravidlo, najdou se také hvězdy, jež k Facebooku, Instagramu i Twitteru zaujímají zcela opačný postoj.

Selena Gomez se cítí pod tlakem

Zpěvačka, která se věnuje i módnímu návrhářství, se stala nejsledovanější internetovou celebritou. Přestože je tento fakt jistě důvodem k radosti a uznání, jí to přidělává jen vrásky.

„Když jsem zjistila, kolik mám sledovatelů, začala jsem se pod jejich drobnohledem cítit opravdu špatně. Znepokojuje mě odpojení od skutečných hodnot a opravdové reality. Také mi vadí množství zbytečných informací, o něž nikdo nestojí,“ vyjádřila se brunetka v jednom televizním rozhovoru.

Kristen Stewart jako tajný uživatel

Všichni bezpečně víme, jak v sáze Stmívání Kristen nakonec vyřešila těžké dilema mezi vlkem a upírem. Lehké nebylo ani rozhodování, zda sociální sítě používat, či nikoli.

„Ano, mám založený profil, ale je nepravděpodobné, že by ho někdo zvenčí našel. Je totiž můj osobní a jeho prostřednictvím komunikuji jen se svými nejbližšími přáteli. Neumím si představit promlouvat takhle k lidem, ani nevím, co bych jim měla říkat,“ vysvětlila představitelka Belly Swan reportérovi jistého módního časopisu.

Daniel Radcliffe. Ten se drží zpátky

Není těžké uhodnout, jaká role vynesla tohoto fešáka mezi naprostou hereckou elitu. Samozřejmě jde o ztvárnění čarodějnického učně Harryho Pottera. Od chvíle, co diváci spatřili první díl téhle kouzelnické pohádky, nemá sympaťák o příznivce nouze. Jenže před zraky svých obdivovatelů si 165 centimetrů vysoký umělec soukromí bedlivě střeží.

„Nemám Instagram. Nemám ani Twitter. Myslím, že je to tak mnohem snazší. Jestli těmto médiím sdělujete každý svůj krok, a pak tvrdíte, že vás pozornost obtěžuje, nikdo vás nemůže brát vážně,“ vyjádřil se nedávno na nejmenované tiskové konferenci sám Daniel.

Normani Kordei jako oběť

Averzí k virtuálnímu dění se netají ani zpěvačka, jež působí v dívčí skupině Fifth Harmony. Ta na něj zanevřela po tom, co se stala obětí rasismu. Dle vlastních slov ji hateři uráželi natolik, že už to nešlo déle vydržet. Proto smazala veškeré profily a prý toho ani v nejmenším nelituje. Tak je pravdou, že o dobrou psychickou pohodu jde především…

Justinovi Bieberovi došla trpělivost

Rodák z Kanady, jehož celé jméno zní Justin Drew Bieber, se drží rčení, že co na srdci, to na jazyku. Před třemi lety zrušil všechny své účty na zmíněných on-line sítích, protože ho naštvalo, že tam kdekdo otevřeně kritizuje jeho tehdejší přítelkyni Sofii Ritchie. Než tak učinil, veřejně si posteskl nad nenávistí fanoušků, přičemž nešetřil peprnými výrazy. O rok později své působení na těchto kanálech opět obnovil.

A co ty, sleduješ na sociálních sítích profily celebrit? Koho nejvíce? Napiš nám o tom v diskuzi pod článkem, těšíme se na příspěvky.

foto-zdroj: shutterstock.com

10.9.2019 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist