Berani a Ryby září štěstím. Raci si plní své tajné sny. Co čeká ostatní znamení podle horoskopu tento týden?

Jaký bude nový týden od 7. do 13. března 2022, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Můžeš se těšit na skvělou spolupráci v zaměstnání, ve škole i v domácím prostředí, všechno půjde hladce a na pohodu. Obohatit tě může nečekané setkání s dávno ztraceným přítelem, který by ti mohl otevřít oči při řešení problému, se kterým si nevíš rady.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci všechno poběží podle tvých plánů a představ, stejně tak budeš sklízet úspěch na jednáních, při zkouškách i v osobním životě. Dobré pocity a skvělá nálada se tě hned tak nepustí. Překvapit tě může zpráva ohledně tvého majetku, pokud ti někdo dluží peníze, tak je velká šance, že vše dostaneš zpět.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začátek týdne bude náročnější v pracovní oblasti, jako byste s kolegy nemohli stále najít společnou řeč. Naštěstí se vše vyjasní a změní. Neboj se prosadit a říct svůj názor, nemusíš za každou cenu s každým souhlasit. V osobním životě zavládne harmonie, klid a pohoda.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nádherné a harmonické dny máš zcela ve své režii. Pusť se do realizace svých tajných plánů a začni si plnit své sny a přání. Dařit se ti bude v pracovní oblasti, pokud hledáš práci novou, tak věř, že najdeš. Zkrátka nezůstane ani osobní život a přátelské vztahy, užívej, tvoř, miluj, budeš nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dynamické, akční a nadčasové dny jsou tady jen pro tebe. Jako bys s přicházejícím jarem nabrala druhý dech a plníš si tajná přání i touhy. V práci na tebe čeká úspěch, v domácím prostředí štěstí a zkrátka nezůstávají ani přátelské vztahy, prostě dny jako malované, užívej, miluj, a prožívej štěstí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechno, co jsi prozatím do života vložila, sklízíš zpět. Přichází velmi plodné období a tobě se daří ve všem, do čeho se pustíš. Tam, kde se nic nedělo, přichází úspěch, štěstí a také radost ze skvěle odvedené práce.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začátek týdne bude pomalejší, jak bys stále nemohla chytit ten správný pracovní rytmus a pravidelný dech. V polovině týdne se již všechno nádherně zlomí a to, co jsi nestihla, hravě zvládneš dokončit i zrealizovat. Plány na víkend v tobě probudí mnoho krásných pocitů a díky nim budeš zářit štěstím.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dávej pozor, abys kvůli své důvěřivosti někomu nenaletěla. Stůj nohama pevně na zemi a nenechej se ošálit krásnými slovíčky. Ne vždy jsou lidé upřímní. Než cokoliv podepíšeš, nechej si čas na rozmyšlenou a poraď se s odborníkem či přáteli. Rodina a tví nejbližší ti vše vynahradí, prožijete pohodové dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V pracovní oblasti, v osobním životě a také v lásce na tebe čekají velmi příjemné a milé dny. Využij všechno na maximum a věř, že budeš nadšená, šťastná a s tebou také všichni ostatní.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Těšit se můžeš na velmi rozmanité příležitosti, ať již v oblasti práce, školy či osobního života. Využij novou příležitost, nenechej ji proklouznout mezi prsty jen proto, že se trošku obáváš změn. Můžeš se spolehnout na to, že budeš nadšená a šťastná. Tak s chutí do práce!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy na pracovišti nejsou moc dobré, ale v polovině týdne se vše zklidní a vrátí zpět do normálu. Nespoléhej se příliš na druhé a buď oporou sama sobě, protože ostatní jsou zcela zahlceni svými problémy, které potřebují vyřešit. V osobním životě na tebe čeká pohoda, radost i špetka pomyslného štěstí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou dynamické a akční dny, kdy vynikáš tvořivostí a díky tomu inspiruješ také ostatní. Využij skvělé energie zcela ve svůj prospěch a nenechej se zastavit. Očekávej radost, štěstí a skvělé výsledky. Pokud se chystáš na důležité jednání s muži, tak věř, že vše zvládneš na výbornou.

foto-zdroj: shutterstock.com

7.3.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist