Životní příběh Ivany Trump

Přečtěte si, jak nejbohatší Češka začínala, kolik vydělává a jaký měla sexuální život. Dokázala si za peníze koupit lásku? To vše v dnešním životním příběhu Ivany Trump.

Kariéra
Ivana Trump se narodila 20. února 1949 v tehdejším Gottwaldově jako Ivana Zelníčková. Už jako malá měla sen stát se profesionální lyžařkou, a tak se začala věnovat závodnímu lyžování. A musíme uznat, že jí to šlo, v šesti letech vyhrála svůj první závod, za který dostala pomeranč. Po získání magisterského titulu tělocviku na Karlově univerzitě emigrovala v roce 1975 do Kanady, později se však přestěhovala do New Yorku, kde se seznámila s multimilionářem Donaldem Trumpem. Slovo dalo slovo a než se Ivana stačila v zámoří rozkoukat, porodila Donaldovi třetí dítě.

Přirozeně se také stala ředitelkou několika jeho hotelů a viceprezidentkou interního designu v Trump Organization – roku 1990 se stala hoteliérkou roku. Od 90. let prodává prostřednictvím teleshoppingu kosmetiku a její prodejní dovednosti jsou opravdu obdivuhodné. Během jedné minuty dokáže vydělat neuvěřitelnou sumu 675 tisíc dolarů. A jelikož Ivanka nechtěla zbytečně troškařit, staví po celém světě mrakodrapy, vydává knihy a píše do magazínu Globe. Od roku 2007 je hrdou babičkou…

Životní lásky
Poprvé byla Ivana Trump zamilovaná do textaře Jiřího Štaidla, za kterého se chtěla vdát. Osud tomu ale nebyl nakloněn a po těžké bouračce v roce 1973, kdy se Štaidl střetnul s kamiónem, umírá. Ivana se rozhodla opustit Českou republiku a emigrovala do sousedního Rakouska. Zde se provdala za vídeňského průmyslníka Alfreda Winklemayera, ale manželství dlouho nevydrželo. Nespokojená Ivana kontaktovala svého kamaráda Jiřího Syrovátku, který v Kanadě provozoval lyžařský butik. Pár měsíců s ním chodila, ale nebylo to nic vážného.

Po přestěhování do New Yorku narazila na svůj americký sen v podobě bohatého ženicha. Donald Trump měl vždy slabost pro krásné blondýny, a tak se roku 1977 konala svatba. Když už jí konečně život dával smysl, dozvěděla se o manželových nevěrách – sexuálním hrátkám s mladými milenkami se oddával často a rád. Přišlo nevyhnutelné, v roce 1992 se pár rozvedl. Ivana díky rozvodu utržila značnou částku peněz a stala se v Americe horkým zbožím. Do chomoutu se opět vrhla s podnikatelem Riccardem Mazzucchellim, třetí svatbu však později následoval i třetí rozvod. A aby toho nebylo málo, šokovala Ivana oznámením o zasnoubení s o čtyřiadvacet let mladším playboyem Rossanem Rubicondim, kterého si, jak jinak, také vzala. V roce 2008 se po jejím boku objevuje francouzský model John David Derry. No, musíme uznat, že to pěkně střídá. Za peníze si holt ani miliardářka štěstí nekoupí!

Majetek
Představte si, že si můžete dopřát cokoliv, ale opravdu COKOLIV na světě. Asi takhle se má Ivana Trump. Její majetek přesahuje několik desítek miliard korun, a díky jejímu neúnavnému podnikání neustále roste. A i když Ivana tvrdí, že by i bez zazobaného manžela Donalda vydělala majlant, přišla si díky rozvodovému řízení na 25 milionů dolarů. V České republice vlastní několik domů, další má v Londýně, na Floridě, ve Francii a samozřejmě v New Yorku. Svůj volný čas však nejradši tráví na luxusní jachtě – za plovoucí pětihvězdičkový hotel, který disponuje naprostým komfortem, zaplatila 33 milionů dolarů.

23.2.2011 12:00| autor: Radek Dvořák

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist