Kdo ze slavných tajil, že byl na plastice? Tyhle osobnosti mlžily o svých úpravách!

Předělávky nosu či rtů? Botoxové injekce? Ve světě filmu, modelingu i hudby naprosto běžná věc. Jenže málokterá známá tvář dokáže narovinu přiznat, že má takový zákrok za sebou! Kdo radši zapřel i zahuštěné vlasy?

celebrity-a-plastiky-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Že s poctivostí nejdál dojdeš? Asi jak kde. Třeba v Hollywoodu se pravdomluvnost moc nenosí. A hlavně v případě, když dojde řeč na úpravy zevnějšku! Kdo z celebrit lhal a tvářil se, že jeho dokonalé tvary nejsou dílem šikovného chirurga, ale matky přírody? Zde je hned pět VIP pokrytců, kteří své fanoušky pěkně zklamali.

 Kylie Jenner si nevidí do pusy. Doslova

O rtech Kylie Jenner se namluvilo tolik, že by si zasloužily vlastní hvězdu na chodníku slávy. Členka věhlasného rodu Kardashianů, která má všechny předpoklady k tomu, aby se stala nejmladší miliardářkou na světě, dlouho předstírala, že se její ústa nestala plnější a mnohem svůdnější prakticky přes noc. A to i přesto, že lidé na sociálních sítích srovnávali fotografie z minulosti s těmi současnými s tím, že jim tak zázračná a do očí bijící proměna vůbec nešla do hlavy! Nakonec tedy kráska musela „přiznat barvu“, že to ale trvalo…

Tyra Banks káže vodu, ale pije víno

Celé roky tahle modelka, herečka a moderátorka odsuzovala jakékoli zásahy do lidské přirozenosti. Dlouhovláska dokonce zašla tak daleko, že zrealizovala vystoupení, během něhož jistý lékař před širokou veřejností potvrdil stoprocentní pravost jejích ňader. Až takhle urputně Tyra prezentovala v médiích, že kosmetické úpravy neschvaluje! O to větší překvapení nastalo ve chvíli, kdy prasklo, že historicky první Afroameričanka, která se objevila na titulních stranách časopisů, má zahuštěné vlasy a předělaný nos.

Sarah Jessice Parker zmizelo znaménko

Představitelka Carrie Bradshaw z kultovního seriálu Sex ve městě se také nechala vylepšit. I tahle žena nejprve hlasitě kritizovala i sebemenší operace, jenže jak se ukázalo, v soukromí už tak přísná nebyla. Uprostřed jistého interview s novináři se prořekla, že její švagr je plastický chirurg a že jeho praxi několikrát navštívila. Odstraněním mateřského znaménka to jen začalo…

Lady Gaga nestárne. Proč asi?

Zpěvačka a kontroverzní osobnost s italskými kořeny se několikrát vyslovila, že nikdy nepodstoupila plastiku ani jiný zákrok, jež by změnil její vzhled. Pravda? To sotva. V jedné televizní show ji moderátor díky svým slovním hříčkám doslova „nachytal na švestkách“. Z Lady Gagy totiž zcela spontánně vypadlo, že během svého divokého období byla doslova závislá nejen na cigaretách, ale i botoxových injekcích. Ouha!

Ashlee Simpson taky lže. Jako když tiskne

Ostuda je to i v případě poprockové zpěvačky, příležitostné herečky a sestry Jessicy Simpson. Ashlee kdysi poskytla rozhovor jednomu módnímu časopisu, v němž se mimo jiné rozpovídala o své averzi k úpravám zevnějšku i o tom, že lidé by svá těla měli mít rádi taková, jaká jsou. Ještě dřív, než se magazín objevil na novinových stáncích, zdroj blízký pěvkyně prozradil, že dotyčná má předělaný nos.

Která slavná lhářka tě mlžením o svém vylepšení zklamala na celé čáře? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com

11.6.2019 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist