Vilný stařec a mladé dívky: Nechutnost, nebo třetí míza?

Když si čerstvý padesátník narazí mladici, okolí uznale pokýve hlavou. Pokud se muž obklopí mladým masem po sedmdesátce, každý si klepe na čelo. Stařík se zbláznil? Není to tak častý jev, ale stává se. Pojďme si přiblížit tři slavné případy.

Než zaklepu bačkorama, tak si trochu užiju. Tento přístup ke stáří se dá docela pochopit – celý život jste se snažili být dobrým manželem a otcem, teď už vás ale nic na uzdě nedrží a chcete si splnit nějaké ty tajné erotické představy, na jejichž realizaci jste dosud v sobě nesebrali odvahu. Ovšem pokud se vaše touhy staví proti zákonu, to už je trochu jiná. Zvláště pokud zastává veřejnou funkci jako italský premiér Silvio Berlusconi. Čtyřiasedmdesátiletý politik se možná cítí nedotknutelný, ale odpůrců má hodně, a ti už proti němu horlivě sepisují žaloby a hledí ho zbavit imunity, aby mohl předstoupit před soud. Nejen kvůli daňovým únikům, ale také pro podezření z pohlavního styku s nezletilými prostitutkami. Ačkoli Berlusconi tvrdí, že žádné dívce nikdy za sex neplatil (aha, ony asi propadly jeho nevysychajícímu sex-appealu! – no holky, která z vás tajně nesní o tomto věčně mladém šarmantním Italovi?), svědkové vypovídají o hotových starořímských orgiích, které Berlusconi pořádal ve svých vilách na Sardinii a u Milána. Dívky se teď snaží premiéra zastat a vypovídají, že na jeho večírcích seděly v decentním oblečení, popíjely limonádu a dívaly se na filmové projekce. Ha, to určitě!

Podobná extempore si samozřejmě můžete dovolit, pokud jste vydavatelem nejznámějšího erotického časopisu na světě. Mladé sexbomby zkrátka k vaší image patří, ať je vám třicet nebo šedesát. I když… po překročení osmdesátky už vypadáte trochu legračně. Stejně jako zakladatel legendárního Playboye Hugh Hefner (84), který ve svém sídle obvykle hostí několik prsatých kočiček najednou. Slečny u něho nějakou dobu bydlí, obšťastňují ho a pak si jdou zase dále svou cestou. Vyděláno mají. Nyní to ale vypadá, že se Hugh Hefner zamiloval – jednu ze svých přítelkyň totiž o Vánocích požádal o ruku. „Když jsem Crystal navlékl prsten, vrhkly jí do očí slzy. Byly to nejšťastnější Vánoce, co pamatuju,“ nechal se slyšet Hefner.

Být milenkou, nebo dokonce manželkou bohatého staříka nad hrobem vám však nezaručí tučné dědictví a bezstarostný život. Příkladem je příběh americké sexbomby Anny Nicole Smith, která se ve svých 26 letech provdala za 89letého boháče Howarda Marshalla. Jejich společné „štěstí“ vydrželo pouhý rok. Namísto shrábnutí poloviny Howardova jmění čekaly Annu nekonečné soudní tahanice s jeho potomky, jejichž právníci se snažili dokázat, že někdejší Playmate nemá nárok na jediný cent. Na mladé zlatokopce se přitom podepsal i bujarý životní styl a závislost na lécích, takže nakonec svého manžela přežila o pouhých jedenáct let a problematické soudní řízení bude mít na krku její dcera, jakmile dosáhne zletilosti.

3.2.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist