Vilma Cibulková je bez partnera i bez dcery

Dva roky před padesátkou se obdivovaná herečka Vilma Cibulková ocitla v nelehkém životním mezníku. Miroslav Etzler se od ní nadobro odstěhoval a osmnáctiletá dcera se s ní nestýká. Hrozí Vilmě alkoholová past?

Život dokáže být krutým scénáristou. Během jediného roku známé herečce vyvrcholily krize s oběma nejbližšími osobami – manželem i dcerou. Ještě asi tak před půl rokem to přitom vypadalo, že se podaří manželství zachránit. Miroslav po loňské aféře s mladou kolegyňkou Radkou Pavlovčinovou sekal dobrotu, do médií hovořil o své ženě s láskou a zdálo se, že mu bude nadobro odpuštěno.

Počátkem března se ale Etzler objevil ve společnosti sám. Na premiéru muzikálu Bídníci ho doprovodil kamarád, zatímco Vilmu omluvily „pracovní povinnosti“. Krátce předtím divadelní spolek Ansábl, kde manželé společně působili, odehrál svá poslední představení. Najednou jako by zmizela spojovací půda, která vztah dosud přiživovala.

Protože Etzler i Cibulková v minulosti bojovali se závislostí na alkoholu a v tomto ohledu si pomáhali navzájem, okamžitě vyvstalo podezření, že oba zahánějí náhlou samotu po barech. Namísto toho byl Etzler v uplynulých dnech spatřen s novou pohlednou kočičkou po svém boku, která ho doprovodila do jeho bytu.

Láskyplný květen nenechal o samotě ani Vilmu. Tu prý zase navštěvuje neznámý postarší muž s knírkem a chodí s ní na vycházky a po zahradních restauracích. Inu, partner se dá nakonec vždycky nahradit, ale jak to dopadne s dcerou?

Nezkrotitelná Šimona má od čtrnácti let problémy s drogami a loni v létě skončila v pražské bohnické léčebně. Proslýchalo se, že ji matka chtěla zbavit svéprávnosti, aby nemohla podepsat revers a z léčebny odejít. Než tak ale stačila učinit, dcera léčbu na vlastní žádost ukončila a uprchla neznámo kam. Vilma ji nedávno nechala úředně vystěhovat z domu, a dala tak najevo, že u ní Šimona další podporu už hledat nemůže. Dveře jsou zavřené, u mámy skončila…

Rodina se Vilmě rozpadla a nezbývá než otevřít zcela novou kapitolu. Jestli v ní bude hlavním hrdinou neznámý milovník procházek, není zatím jasné. Ale aspoň na první stránce figuruje jeho osoba, a nikoli lahev tvrdého alkoholu.

10.5.2012 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist