Úplněk v Blížencích: Učení nikdy neustane!

Přesný úplněk nastal dnes, tedy ve čtvrtek 8. prosince ráno v 5:07. Zapiš si všechny sny, které se ti přes noc zdály, protože mohou být plné symbolů a obsahovat učení nebo být dokonce prorocké.

uplnek-unor-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Uvědom si, co by ses ve svém životě chtěla ještě všechno naučit a věz, že život je škola do posledního dne tvého života. Uvědom si své komunikační a jazykové dovednosti a popřemýšlej o tom, zda se nenaučit další cizí jazyk nebo zapracovat na tvé angličtině. Pokud máš přátele ze zahraničí, nastal vhodný čas je kontaktovat a zeptat se, jak se jim daří. Nemáš-li žádné takové přátele, možná nastal čas navázat nové známosti.

Polarita znamení Blíženců a Střelce vytváří lehkost, zábavu a neustálý pohyb. Je to cesta učení a neustálého objevování, která nemá hranic. Celý život jsme nuceni se neustále něčemu učit, a tak je dobré udržovat svou mysl ve formě. Střelec je známý svou touhou po cestování a Blíženec skvěle ovládá všechny komunikační prostředky. Nejdříve se tedy zamysli nad zemí, do které bys ses chtěla podívat, a pak se nauč základy jazyka dané kultury. Tvá následná cesta pak bude mnohem dobrodružnější a bude mít mnohem větší kouzlo. Nastává i vhodný čas pro rozmanitá studia oborů, o kterých jsi v minulosti přemýšlela.

Co člověk, to názor

Naslouchej všemu a všem s určitým odstupem. Zkrátka nevěř všemu, co se povídá. Lidé žijí ve svých snech a často se se svými představami o životě až příliš ztotožňují. Pak už je jen malý krůček k hádkám o tom, kdo má pravdu a kdo ne. Je přeci více než jasné, že ji ve své podstatě nemá nikdo, protože život je jedno velké tajemství, které se slovy dá jen těžko vyjádřit. Nech druhým jejich názory, protože na ně mají právo. Naslouchej jim bedlivě, ale vždy si nechávej prostor pro nestranné zkoumání. Když se naučíš druhým správně naslouchat, mnoho se naučíš, aniž bys ztratila svůj vlastní pohled na věc.

Vyzkoušej také:

Objevuj svět s dětskou zvídavostí a nevinností

Otevři se novým zkušenostem a probuď v sobě postoj mysli začátečníka. Je jedno, zda jsi už vystudovala pět vysokých škol. Nikdy toho nebudeš vědět dost, a tak vše, co ses naučila, záměrně zapomeň. Aby mohla přijít opravdová moudrost, je třeba „vylít šálek“. Pohybuj se v jiné společnosti lidí, než jsi zvyklá, především tam, kde si nejsi jistá svými předchozími znalostmi. Hodně se o sobě dozvíš, protože svým způsobem budeš zase na začátku. To může být zprvu nepříjemné, ale také nesmírně zábavné. Doporučuji ti přihlásit se na školu nebo kurz, kde nemáš žádné předchozí zkušenosti. Tím se mohou dát do pohybu úplně jiné síly.

Poznej, co je v tobě skutečné a co ne

Polarita Střelce a Blíženců je osou učení. Je to cesta vnitřního mistra a žáka. Oba archetypy v sobě nosíme a ty se zamysli nad tím, k čemu máš větší sklony. Jsi žena, která cítí povolání druhé učit, nebo raději nasloucháš názorům druhých lidí, aniž bys příliš mluvila o těch svých. Celý život jsme ovlivňováni různými lidmi, kteří nás přesvědčovali o tom, co je pravda. Nevědomky člověk do sebe nasaje i to, čemu ve své podstatě nevěří. To pak způsobí vnitřní zmatek a člověk je plný různých podosobností nebo hlasů, které si protiřečí. Vrať se tedy ke svému srdci a přijímej jen to, čemu tvé srdce rozumí. To ostatní nech jednoduše být.

text: autorský článek astrolog Robert Policar,  foto-zdroj: shutterstock.com

8.12.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist