Týdenní horoskopy: Raci projdou zkouškou a Blíženci vyřeší spory. Panny a Váhy podlehnou kouzlu jara

Jaký bude nový týden od 21. do 27. března 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Hned ráno se na sebe usměj a zhluboka dýchej, pocit, že se ti nic nechce, v tobě probudí touhu zůstat v posteli. Kolegové v práci na tom nebudou o moc lépe, ale jakmile se přehoupne polovina týdne, vše již poběží ve svižném rytmu. Víkendové plány tě naladí na příjemné a radostné pocity.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Usměj se a směle vykroč do pracovního týdne. Dařit se ti bude opravdu ve všem. Nejen, že s přehledem zvládneš své povinnosti, ještě pomáháš ostatním, které inspiruješ svou pílí, poctivostí a dobrou náladou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

I když je pod mrakem, pro tebe svítí celý týden sluníčko. Do čeho se pustíš, vyjde a přináší ti nejen zisk, ale také skvělé pocity. Jsi inspirací pro všechny a dobrá nálada tě provází na každém kroku. Pokud potřebuješ dořešit minulostní spory, s chutí do toho.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V tomto týdnu projdeš zkouškou, která v tobě může vyvolávat obavy. Ničeho se neboj, výsledek bude skvělý a předčí tvé očekávání. Nenechej se zaskočit, zachovej chladnou hlavu a s klidem předveď svůj talent i um. Zdárně dokončíš vše, co je potřeba.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš před sebou dynamické a úspěšné dny. Pokud tě čeká stěhování a máš obavy, jak vše bude probíhat, tak věř, že strach můžeš nechat za sebou. Celý týden je ve znamení skvělých energií, nač sáhneš, se podaří. Neváhej a realizuj své tajné sny a plány.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Naprosto podlehneš kouzlu jarních dnů a pocítíš velkou spokojenost bez ohledu na to, co se kolem tebe děje. Negativní zprávy tě míjí a vůbec žádná se k tobě navzdory situaci nedonese. Dopřej si odměnu, udělej radost sobě a také těm, které miluješ, tvá radost se ještě znásobí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V práci si dávej pozor na rušivé myšlenky, které by tě mohly zbytečně přivádět k chybám. V polovině týdne se již všechno doladí a zharmonizuje, nálada bude víc než jarní a tvé radostné pocity tě zcela ovládnou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

K práci přistupuj zodpovědně a věci, které potřebuješ dokončit, neodkládej na jindy, protože bys nestihla vše v termínu odevzdat. Pokud stojíš před důležitým rozhodováním, nechej si chvíli na rozmyšlenou, pak vše proběhne podle tvých představ a dny budou jako malované.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Do nového týdne vykročíš plná energie a dobré nálady. Pocítíš velkou touhu po změnách, které díky skvělé intuici začínáš pomalu, ale jistě realizovat. Máš před sebou období dobrých nápadů a také výborných pracovních podmínek.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pracovní oblast je pro tebe uzavřená kapitola, pokud jsi podala výpověď a hledáš místo nové, tak věř, že práce přijde později. Zatím naber druhý dech a nepřestávej hledat. Tvé štěstí a úspěch již na tebe čeká. Jdi vpřed a neotáčej se zpátky, co bylo, je pryč.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Skvělé nápady, nadhled v situacích, které ostatním pořádně zamotají hlavu a jako bonus bravurní komunikace, díky které zvládneš s přehledem náročné dny v práci i doma. Využij skvělé energie a pusť se do práce i aktivního odpočinku, budeš nadšená a šťastná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pomalejší začátek týdne vůbec nic neznamená. Ve středu již nabereš druhý dech a hravě zvládneš veškeré povinnosti. Přesto nenechávej nic náhodě, pohlídej si důležité termíny a také splatnost faktur. Pokud si nejsi jistá při rozhodování u důležitých věcí, nechej si poradit od nezávislého pozorovatele, který ti ukáže správný směr.

foto-zdroj: shutterstock.com

21.3.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist