Týdenní horoskopy podle tarotu od 1. do 7. března 2021

Berani a Býci jsou nadšení z financí. Blíženci, zklamání odchází. Váhy, odpočívejte! Jaký bude nový týden podle tarotu, vám prozradíme právě nyní.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ať již prší a je zamračeno, pro tebe svítí slunce za každé situace, dařit se ti bude úplně ve všem. Osobní život, láska, vztahy, usmiřování nebo realizace tvých snů je tady. Buď otevřená životu, přijímej změny, protože na tebe čeká radost, štěstí a harmonie.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Usměj se a vykroč směle do nového týdne. Dařit se ti bude zejména v hmotné oblasti, ale pozadu nezůstává ani zaměstnání s osobním životem. Všechno ti vychází, a navíc se můžeš těšit na příjemný finanční zisk.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli jsi prožila v posledních dnech zklamání, tak se můžeš v klidu nadechnout, vydechnout a usmát na život. Přichází zlepšení ve všech oblastech. Jediné, nač si dávej pozor, je nepodlehnout slovům ostatních, než podepíšeš smlouvu či důležitý dokument, poraď se raději s odborníkem a nechej si čas na rozmyšlenou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělé dny máš před sebou. Dávej si pozor na situaci, která je pro tebe emocionálně náročná a víš, že ji ještě nezvládáš s klidným nitrem. Klídek, pohoda, úsměv a muži ti pomohou s jakoukoliv situací či problémem. Úspěch na tebe čeká zejména při jednáních s opačným pohlavím, využij to ve svůj prospěch, budeš nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš dostatek síly zvládnout náročné pracovní úkoly a také povinnosti doma. Nic není problém a neexistuje překážka, kterou bys hravě neodstranila. Probouzíš se každé ráno do radosti a víš, že život je velký dar, užívej, miluj a bav se, jsi skvělá.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci to zkraje týdne nepůjde zcela podle tvých představ, nic se neděje, jakmile se probereš, vše bude zase v nejlepším pořádku. Pokud máš pocit, že se ti nedaří, nechej všeho a jdi svižnou chůzí do přírody, vyčistíš si hlavu a uvidíš vše úplně jinak.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud cítíš únavu a přepracovanost hned první den v týdnu, ber to jako varování a začni delegovat práci také na ostatní, nemusíš vše zvládat sama. Jestli je to jen trošku možné, vyřiď jen nejnutnější a zbytek nechej být, není vhodná doba k závažnějším rozhodnutím. Když to zvládneš, víkend ti vše vynahradí a budeš se cítit skvěle.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nadechni se hned ráno a snaž se držet veselou mysl i pozitivní přístup. Pokud dlouhodobě hledáš práci a stále se nedaří, tak věř, že i na tebe se usmívá štěstí a během jara nalezneš práci svých snů. Vydrž, nevzdávej se a usměj se na život, hned ti bude lépe na srdci i na duši.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nádech, úsměv, radost tak nějak bude vypadat tvůj nový týden. Raduj se, pečuj o sebe a nezapomínej také na ty, které miluješ. V práci se ti bude dařit, stejně tak může být úspěšná ta, která nové místo hledá a doposud nebyla úspěšná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dynamický týden v tobě probudí mnoho dobrých nápadů a také dostatek síly na jejich realizaci. Pracuj, bav se a nezapomínej také na ostatní, sdílej radostné chvíle s nejbližšími, ať se tvé štěstí ještě znásobí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Potřebuješ dořešit nepříjemné záležitosti a váháš, jestli do toho jít? Neváhej a začni, budeš úspěšná! Máš skvělou příležitost dořešit vše, co jsi v minulosti odkládala. Nejen, že to zvládneš na výbornou, ještě získáš zpět ztracenou rovnováhu a stabilitu, to, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

S největší pravděpodobností dojde k ukončení nějakého dlouhodobého projektu, změna se může týkat také tvé kariéry. Nadechni se a buď připravená, z počátku tě to zaskočí, ale nakonec budeš nadšená a šťastná. Na ničem nelpi a nesnaž se za každou cenu pokračovat, i když cítíš, že ti chybí síla a energie.

foto-zdroj: shutterstock.com

1.3.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist