Týdenní horoskopy od 8. do 14. listopadu 2021 podle tarotových karet

Berani nestíhají. Býci jsou ve stresu. Lvi sklízí úspěch. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V práci to „pofičí“ ve svižném tempu. Příznivá zpráva v tobě probudí mnoho příjemných emocí. Zlepšení financí, menší odměna nebo vrácení dávno zapomenutého dluhu tě nadchne a rozjasní nový týden. Štěstí, radost a pohoda jsou tady jen pro tebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pamatuj, abys nebyla hned první den v práci ve stresu, je potřeba naučit se říkat NE. Pokud máš problém s rodinou či přáteli, použij kouzelné slovíčko s láskou, ale s důrazem. Nikdo tě nemůže využívat a chtít po tobě neustále nějaké úkoly či řešení, které se tě vůbec netýkají. Jakmile to pochopíš a uděláš, uleví se ti a prožiješ parádní dny v radosti i lásce.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pondělí můžeš pocítit nechuť i lenost cokoliv řešit, kolem tebe budou lítat hromy a blesky. Jako by se všichni domluvili a chovali se neupřímně. Nic si z toho nedělej, ani oni nemají zrovna své dny. Jakmile se překlene polovina týdne, pochopíš, že se tě jejich nálada netýká a prožiješ pohodové a klidné dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou velmi krásné dny nejen v práci, ale také v osobním životě. Vychutnávej pohodu, radost i úspěch, který na tebe čeká při studiích, v zaměstnání a také při řešení náročných úředních jednání.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Štěstí, radost, úspěch a skvělé pocity na tebe čekají od pondělí do neděle. Co víc si přát? Užívej štěstí, které máš u sebe, a nedovol ostatním, aby ti pokazili náladu. Dobrá zpráva v tobě probudí mnoho nádherných emocí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dynamický a úspěšný týden v tobě probudí mnoho krásných pocitů. Kvůli své horlivosti se budeš cítit jako na jehlách a nebudeš vědět, kam skočit dřív. Očekávej pracovní úspěch a také v osobním životě na tebe čeká radost, štěstí i láska.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou skvělé a úspěšné dny. Dařit se ti bude v práci, při studiích a také v osobním životě. Štěstí se na tebe směje také ve hmotných záležitostech, odměna za dobře odvedenou práci v tobě probudí mnoho krásných pocitů.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Můžeš se usmát a vykročit vstříc svému štěstí. Úspěch, radost, láska a harmonie na tebe čekají a hned tak se tě nepustí. V práci se můžeš těšit na úspěch. V osobním životě očekávej lásku a harmonii. Jdeš správným směrem, v tuto chvíli nemusíš nic měnit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nespěchej, vykroč pomalu ale jistě vstříc příjemným dnům. Pokud máš pocit, že se nic neděje, je to jen proto, aby vše dozrálo. Pro tebe platí: „Trpělivost růže přináší.“ Nenechej se zneklidnit pomalým tempem, vychutnávej nádherné a šťastné dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Očekávej dny plné radosti, štěstí i lásky. Skvělá nálada se tě hned tak nepustí, proto nedovol ostatním, aby ti ji pokazili. Jejich spory se tě opravdu netýkají. Pokud ještě studuješ, můžeš se těšit na příznivé výsledky a také skvělé pocity.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci může narůstat napětí, jako by každý mluvil jinou řečí. Zachovej klid, potom se můžeš těšit na skvělé dny. Napětí kolegů brzy povolí a tobě se samozřejmě uleví. Štěstí stojí při tobě, vychutnávej skvělé energie a sdílej svou radost s ostatními, vše se znásobí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V těchto dnech není dobré spěchat a tlačit na pilu. Nic zásadního se nesnaž řešit a raději sbírej sílu na další dny. Nejistota, kterou můžeš pociťovat, v tobě může probouzet strach z budoucnosti. Poodstup stranou a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám, řešení přijde v pravou chvíli. Není důvod se bát, všechno se vyjasní.

foto-zdroj: shutterstock.com

8.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist