Týdenní horoskopy: Berani a Blíženci jsou nadšení životem, Býci, nevracejte se zpět do minulosti

Jaký bude nový týden od 10. do 16. října 2022, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Do nového týdne v pluješ s radostí v srdci a touhou změnit svůj život k lepšímu. Samozřejmě máš velkou šanci dostat to, co od života chceš. Dařit se ti bude zejména v oblasti vztahů a práce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro tebe do slova a do písmene platí přes překážky ke hvězdám. Zdárně překonáváš vše, co je ti kladeno do cesty a díky tomu získáváš zcela jiný a nový pohled na život. To, že tato změna přináší štěstí, radost a také úspěch, je jisté. Pokračuj a minulost nechej za sebou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nadechni se, usměj a vykroč vstříc nádherným energiím. Dařit se ti bude v osobním životě, ve vztazích a také v pracovní oblasti. Neboj se prosadit a důvěřuj si, dokážeš nemožné. Máš velkou šanci získat vše, oč jsi v minulosti usilovala a nedařilo se ti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pracovní oblast může být náročnější, změny, které k tobě postupně přichází, mohou probouzet obavy z budoucnosti. Nenechej se zastrašit a v klidu zvaž možnosti, které nyní máš. Odpoutej se od všeho, co ti nepřináší radost a vykroč vstříc novému životu, to, že budeš šťastná, je jisté.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Našlapuj opatrně v pracovní oblasti. Spolupracovníci jsou podráždění a rozhodně od nich nečekej pomoc. Netrap se kvůli tomu, všechno se koncem týdne opět vyladí a rozjasní. Zapomeň na rozladěnost, rodina a přátelé ti vše vynahradí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nový týden je zcela ve tvé režii. Nejenže víš, co od života chceš, ale také úspěšně zvládáš vše realizovat a motivovat ostatní, kteří ti s láskou naslouchají. Právem se cítíš jako královna. Dařit se ti bude v práci, doma i v lásce.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Konečně se uvolní stísněná atmosféra a napětí. Následující dny již prožiješ v radosti a míru. Dařit se ti bude v pracovní oblasti, ve vztazích a také v lásce. Pokud hledáš nové místo, budeš úspěšná, stačí být aktivní a nemít strach ze změn.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nový týden ti nabízí velkou šanci, jak zrealizovat tajné sny nebo přání. Máš před sebou dny nových příležitostí. Nenechej si skvělé energie proklouznout mezi prsty jen kvůli výmluvám a lenosti. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V pracovní oblasti to vypadá na plné nasazení s troškou stresu. Zachovej klid, v polovině týdne plynule vpluješ do pohody a harmonie. Pokud je to jen trošku možné, nesnaž se činit závažná rozhodnutí a vydrž, až se situace uklidní.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Začátek týdne bude náročnější na psychickou pohodu. Konflikty, které mohou nastat, řeš s nadhledem a čestně. Polovina týdne již bude v naprostém pořádku a klidu. Plány na víkend v tobě probudí mnoho radostné energie, kterou nakazíš také všechny kolem sebe.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V pracovní oblasti to bude náročnější, ale nic, co bys nezvládla. Snaž se nemíchat do záležitostí ostatních, pokud tě sami nepožádají. Nevyžádaná rada, přestože je míněná dobře, by se obrátila proti tobě. Všechno ti vynahradí osobní život, který poběží na pohodu a radost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zdárně dokončíš veškeré resty a také pracovní úkoly, které jsi delší dobu odkládala nebo nestíhala. Projdeš zkouškou, která tě posílí. Zachovej chladnou hlavu a neboj se ukázat, co umíš. Výsledek tě nadchne a předčí tvá očekávání.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto: shutterstock

10.10.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist