Topmodelka Pavlína Němcová – skoro každý den se sama sobě nelíbím!

Vyzpovídali jsme krásnou Pavlínu Němcovou a šokovalo nás, že se i ona občas necítí sexy. Prozradila nám také svůj recept na úspěch.

Pavlíno, jste ambasadorkou ženské krásy, v době, kdy ženy o sobě pochybují a je jim předkládán nerealistický pohled na ženské tvary a tělo, jaká žena je podle vás krásná?
Každá žena je něčím krásná a naštěstí se každému líbí něco a někdo jiný. Navíc fyzická krása je pomíjivá a pouze vnitřní krása zůstává až do konce života. A na tu především by se každý měl soustředit. Ženy by se neměly upínat na pohled na ženskou krásu související s tím, co nám prezentují celebrity a modelky na titulních stranách. Měly by si brát pouze inspiraci na styl oblékání, česání a líčení. Každý obor má svá kritéria a modeling, tak jako balet nebo gymnastika, je spojen s přirozeně štíhlými dívkami.

Míváte někdy dny, kdy se sama sobě nelíbíte, nebo se necítíte úplně spokojeně sama se sebou? Pokud ano, máte nějakou radu pro naše čtenářky?
Takový den mám skoro každý den:-)

Zastihli jsme vás na představení nové značky vlasových přípravků Ultime,  sledujete vy sama novinky v péči o tělo nebo máte nějaký svůj tajný tip na krásu, kterému jste věrná?
Jsem věčná „zkoušečka“ nových produktů, ovšem ve finále stejně zastávám názor, že ten nejlepší tip na krásu je být do růžova vyspalá a vnitřně vyrovnaná. Samozřejmě kvalitní produkt určitě pomůže.

Jste velice aktivní žena a jistě máte velmi nabitý program. Řekla byste o sobě, že jste na sebe přísná?
Vždy jsem byla vedena k zodpovědnosti a píli a musím říct, že jedině díky tomu se člověk může posunout a dosáhnout svých cílů.

Stala jste se ambasadorkou Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2014. Žezlo jste převzala po Táťáně Kuchařové. Jaké jsou s tímto postem spojené povinnosti?
Mojí úlohou bude provést všemi castingy, které se uskuteční od 2. do 16.dubna v obchodních centrech po celé České republice a zároveň se spolupodílet na výběru nových tváří ženského a mužského modelingu. Budu se snažit jim předat své zkušenosti.

Chystáte nějaké změny? Můžete zasahovat do soutěže?
Hlavní změnou je rozšíření castingů i na muže. Pravidla soutěže jsou stejná ve všech více než 50 zemích. Já mohu přispět hlavně svým názorem na výběr adeptů.

Ještě pořád se ve světě říká, že Češky jsou nejkrásnější? 🙂
Ano říká a mohu potvrdit, že skutečně jsou!!!!! 😉

Máte nějaké motto, kterým se řídíte?
Určitě tyto dvě: „Nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj“ a „S pokorou nejdál dojdeš“!!

Děkujeme za rozhovor
Fotokredit: Ultime by Schwarzkopf

 

2.4.2014 4:40

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist