Top 5: Nejbolestivější rozchody roku 2010

Na začátku každého manželství je vše dokonalé. Oba se vzájemně milují, jsou rádi, že spolu mohou trávit veškerý čas a mají lásky na rozdávání. Postupem času se však okouzlení vytratí a ejhle, už to není jako dřív. Přečtěte si nejbolestivější rozchody našich celebrit v loňském roce…

Bartošová a Pomeje
Všechno začalo pohádkovou svatbou. Iveta Bartošová přijela v kočáře a své ano řekla Pomejemu na zámku Hluboká. Nutno dodat, že pár rozhodně nešetřil – při obřadu si vyměnili prstýnky dohromady za 6 milionů korun a maminku Bartošové dopravil na místo činu vrtulník. Po roce a půl se však celý jejich vztah otočil vzhůru nohama. Iveta si začala opět rozumět s alkoholem, Pomeje se čím dál víc utápěl v dluzích. Hádky střídala tichá domácnost a média se v jejich krizi šťourala s chutí. Rozchod byl tedy nevyhnutelný. Na rozvodové řízení dorazila pouze Iveta – celá akce trvala 20 minut.

Rolins a Homola
Další vztah, který narazil na obrovský ledovec a ztroskotal, byl Dary Rolins a Matěje Homoly. No, není se taky čemu divit. Dara pracuje téměř 365 dní v roce a chudáček Matěj asi holt potřeboval naplnit svoje sexuální touhy. Matěj cizoložství před Darou dlouho úspěšně tajil, nakonec ho však usvědčily fotografie. Ačkoli spolu ti dva nežili v jedné domácnosti, dceru vychovávali společně a Matěj se jen chvíli před odhalením celé aféry nechal slyšet, že by si přál mít s darou další dítě. O to větší rána to byla.

Prachař a Issová
Se slávou roste i sebevědomí. Jakub Prachař byl dlouho s Marthou Issovou šťastný, ale jakmile se dostal do širšího povědomí veřejnosti, začal blbnout. Talentovanou Marhtu vyměnil za vyumělkovanou blondýnku, se kterou ji ke konci vztahu pravidelně podváděl. A zatímco má Jakub po boku novou kočičku, zdrcené Marthě zbyla pouze její věrná fenka Pipi. Chudák holka!

Mareš a Monika
Mareš je případ sám o sobě. Bavič první třídy, který si jezdí v nablýskaném Ferrari, prostě musí zákonitě přitahovat pozornost žen. Dalo by se tedy říct, že nevěra v tomto případě byla nevyhnutelná. Se svou ženou (a žena je to opravdu krásná) Monikou má dvě děti. Bohužel se Mareš jako spořádaný otec od rodiny neprojevil, spíš naopak. Stereotypní život si kompenzoval pelešením se s modelkou Gabrielou Dvořákovou, což Monika neskousla a s Marešem se rozešla. Inu, opravdu se není čemu divit.

John a Adamovská
Nejhorší ponížení zažila loni nejspíš herečka Zlata Adamovská. To, že ji Radek John několik let podváděl, bylo veřejným tajemstvím už dlouho. Ale že dokázal sedm let tajit nemanželské dítě, je dost silný kafe. Když se onen fakt Zlata dozvěděla, krčila rameny a neměla slov. Tohle si Radku opravdu nezvládl, hanba ti!

31.1.2011 6:00| autor: Radek Dvořák

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist