Slavné děti: Co dělají bývalé české hvězdy dnes?

Prosadili se jako dětští herci. Co ale dělají dnes? Přečtěte si, proč tito populární herci u filmu nevydrželi a jakou cestou se nakonec vydali. Osudy bývalých českých hvězd mohou být různé, přesvědčte se sami!

 

Lukáš Bech (39) – Už v pouhých pěti letech si jeho talentu všimla Věra Chytilová a ihned ho obsadila do filmu Panelstory aneb jak se rodí sídliště. Poté se objevil ve známých snímcích Lucie postrach ulice, Rumburak, A zase ta lucie. Hlavní roli Čestmíra si pak zahrál v úspěšném seriálu Létající Čestmír. Pak se však s nabídkami slehla zem. Kvůli jemu chraplavému hlasu mu nebylo herectví doporučeno, a tak Lukáš Bech Odcestoval do Holandska, kde si občas střihnul štěk v nějaké reklamě. V dnešní době se zabývá výběrem vhodných prostředí pro natáčení, je svobodný a bezdětný.

 

Žaneta Fuchsová (38) – Když pomineme výborného herce Tomáše Holého, byla Žaneta nejvyhledávanější dětskou hvězdou. Tak proč ale s herectvím skončila? Jako malá sice natočila neuvěřitelných 33 filmů, ale když se postavila před komisi DAMU, nestačila se divit. Komise její žádost zamítla! „Nikdo nečekal, že by mě tam nevzali,“ zavzpomínala Žaneta. Mladá talentovaná herečka tak musela pověsit kariéru herečky na hřebík – nakonec vystudovala ekonomku a vystřídala spoustu zaměstnání. Dnes se však pomalu k filmu vrací, pracuje totiž jako pomocná režisérka při natáčení seriálu Ulice.

Veronika Týblová-Polívková (36) – Pamatujete si na okatou uřvanou zrzku z pohádkového seriálu Arabela? I tato dětská herečka se nakonec minula povoláním. Mnohem víc než šaškování před kamerou ji baví práce učitelky. Svoje herecké dovednosti však do svého učitelského programu aplikuje dodnes – s celou třídou nacvičila Noc na Karlštejně. Před kameru by se ale už vrátit nechtěla. Její současná práce ji naplňuje, horší je to však v osobním životě. Je dvakrát rozvedená, ale stále čeká na toho pravého prince.

Michaela Kudláčková (42) – Na Barču ze seriálu My všichni školou povinní si pamatuje snad každý. Představitelka jedné z hlavních rolí se však dál filmovou kariérou neubírala. Proč? Svůj život zasvětila novinařině a věnuje se také horoskopům, vykládání z karet a magii. „Dělám to pro lidi. Moc peněz si za to neberu, pro mě je hlavně odměnou, když někdo ode mě odchází a je spokojený,“ objasnila Michaela.

9.5.2011 12:00| autor: Radek Dvořák

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist