Seriálová prokletí aneb Které celebrity propadly svým postavám?

Náhoda nebo herecká schizofrenie? V případě seriálových herců deformace z povolání, která nepříjemně zasahuje do jejich životů a přináší sebou obrovské komplikace. Hrát v seriálu neznamená tedy jenom slávu a peníze, ale především obrovské RIZIKO!

Oběť seriálu:Roman Štolpa
Seriálové prokletí: Alkohol
V seriálu Rodinná pouta odešel od rodiny – v reálném životě taky. V seriálu měl problémy s pitím a musel absolvovat protialkoholní léčbu a v civilním životě si prošel tříměsíční protialkoholní léčbou v Kroměříži. Když herce do seriálu obsazovali, nikdo netušil, že to, co bude mít ve scénáři si také zažije. Štolpa je navíc extrémně unikátní případ v tom, že všechny jeho problémy jsou spojené se seriálovou partnerkou Markétou Plánkovou, se kterou má dceru Agátu. Alkohol mu sebral jak Plánkovou, tak dceru. V žádném seriálu raději už nehraje. Ale neexistuje absolutně vyléčený alkoholik, ale existují jen úspěšně abstinující pijáci.

Oběť seriálu: Šárka Ullrichová
Seriálové prokletí: Drogy
Do seriálu Ulice vstoupila jako narkomanka Zuzana. Roli získala díky tomu, že byla neskutečně přesvědčivá, což scénáristé ocenili. Bohužel netušili, že obsazují herečku závislou na tvrdých drogách. A stejně tak jako se jí povedlo z drogové závislosti dostat v reálném životě, vyléčila se i její seriálová postava. Pokud se Šárka inspiruje seriálovou postavou má tedy dobré vyhlídky do budoucna, dokud se scénáristi nekonečného seriálu nezblázní a nepřichystají jí nějaký jiný drastický osud.

[[related]]

Oběť seriálu: Ivana Jirešová
Seriálové prokletí: Tahanice o dítě
Jako by starostí s dcerou neměla Jirešová ve svém soukromém životě dost, stejné problémy s otcem dítěte si musela zažít i v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tam se vše uklidnilo a herecký otec Jiří Langmajer nebyl tak drsný jako novinář a otec dcery Sofie  Ondřej Höppner. Zatímco v seriálu se partneři o budoucnosti dítěte dohodli, v reálném životě je to nemožné. Sofie je podle soudu určena do střídavé péče Jirešové a Höppnera po čtrnácti dnech a jak to vypadá podle soudu, hned tak se na tom nic nezmění.

Oběť seriálu: Jiří Langmajer
Seriálové prokletí: Nevěra
Vyhlášeným proutníkem je, holkařem také zůstane a díky tomu taky podle toho dostává role. A tak tomu také bylo v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Langmajer má se svou sexualitou očividný problém, který zřejmě sám nedokáže vyřešit. Kdyby byl v Americe, určitě už by se dávno léčil na klinice, kam chodí sexuálně závislí muži. Stejně tak jak tomu bylo v případě golfisty Tigera Woodse  nebo herce Davida Duchovnyho. Ovládat se je samo o sobě těžké, ale pokud ho tvůrci filmů a seriálu schválně obsazují do role proutníků, jen v herci zvýšené sexuální choutky posilují.

Oběť seriálu: Jakub Štáfek
Seriálové prokletí: Na oko slušňák
Už dávno není uvědomělý správňák, který touží po tom, aby se dobře učil, ale chce provokovat a být rebel. Do všeho ho dostal seriál Ulice. Role Matěje Jordána byla tak moc správná, až si tak Jakuba všichni začali škatulkovat a on se za každou cenu chtěl z tohoto šuplíku vymanit. A protože začal být rebel i při natáčení, scénáristé mu vyšli raději vstříc a jeho roli otočili o 180 stupňů. Možná tajně doufají, že se Jakub vybije při své roli a zase z něj bude poslušný Kubík, který nedělá problémy a je totálně bezproblémový.

Foto zdroj: profimedia.cz

28.2.2013 12:00| autor: Martin Chalupa

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist