Sedm perliček ze svatby prince Williama

Princ William a půvabná Kate si mohou oddychnout: už to mají za sebou! Vytoužená, s napětím očekávaná svatba, sledovaná miliony lidí po celé planetě, je za nimi a novomanželé už jen škemrají média o kapku posvatebního soukromí. Novináři se oproti tomu snaží vyhrábnout kdejakou perličku z onoho slavného dne. Pokusme se o to také 🙂

Hned ráno po svatební noci naložil William svou novomanželku do helikoptéry a odletěli spolu neznámo kam. Vypadalo to, že se vytratili na tajnou svatební cestu, ale nakonec vyšlo najevo, že jen strávili víkend v soukromí kdesi v Anglii a William se po víkendu vrací do práce. Místo pozdějších líbánek je přísně utajeno.

Nikomu neuniklo, že nevěsta před svatbou drasticky zhubla, a to hned o dvě konfekční velikosti. Přestože její prstíky vypadaly jako holé kůstky, ženich měl před oltářem co dělat, aby jí navlékl snubní prstýnek. S troškou úsilí a oroseným čelem se mu to nakonec podařilo.

Fyzická krása muže se tak ostře nesleduje jako ta nevěstina, stejně si ale každý všimne, že královský idol dívčích srdcí povážlivě ztrácí vlasy na temeni hlavy, ačkoli mu ještě ani nebylo třicet. O jeho začínající pleši vtipkoval na banketu i princ Charles, sebekriticky ovšem poukázal na fakt, že jde o problém dědičný.

Zažertoval si také samotný William, a to hned při obřadu. Směrem ke svému nastávajícímu tchánovi letmo prohodil: „A já jsem myslel, že to bude taková malá rodinná záležitost!“ Jak jinak to napětí z přeplněného a slavnostně vyšňořeného Westminsterského opatství ze sebe setřást, než humorem?

Bouřlivákovi Harrymu nejsou upjaté formální události po chuti. Svému bratru sice během obřadu ani recepce žádnou ostudu neudělal, ze závěrečného kravaťáckého plesu ale odjížděl až ve tři ráno bez kravaty a s nedbale zapnutou košilí. Svou přítelkyni Chelsy Davy zanechal princ svému osudu – domů se dopravila s jeho příbuznými.

Dámy z anglické smetánky jsou pověstné nošením výrazných klobouků a řada hostů se tomuto trendu přizpůsobila, včetně těhotné Victorie Beckham. Některé dámy to ale přehnaly – napřklad princezna Beatrice si ke kostýmku od Valentina na hlavu nasadila kreaci ve tvaru brouka, princezna Eugenie přišla s monstrózní mašlí a modelka Tara Palmer-Tomkinson se ozdobila jakousi „kanoí“.

Asi nikdo z hostů nebyl svou přítomností na svatbě potěšen tolik, jako dvacetiletá Shozna, která ještě loni přespávala na ulici. Když princ William nedávno slyšel její emotivní projev v jedné londýnské charitě, pozval ji na svou svatbu. Zároveň jí zařídil vizážisty, aby ji na slavný den hodili za pět tisíc liber náležitě do gala. Nejen novomanželům se tak v pátek splnil pohádkový sen… Přejme jí to.

2.5.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist