Rozvodoví rekordmani. Těmhle slavným se ve vztazích fakt nedaří!

Štěstí ve hře, neštěstí v lásce? Tak nějak by se dala okomentovat situace kolem celebrit, které vlivem častých rozvodů přišly o spoustu času, nervů a hlavně peněz. Komu se hledání toho pravého dost vymstilo?

rozvodovi-rekormdmani-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

To, že je někdo slavný, bohatý, úspěšný a přitažlivý, zdaleka ještě neznamená, že se mu bude dařit na všech frontách. Ostatně, i populární osobnost je „jenom člověk“, takže může v manželství ledacos zpackat. Kdo z červeného koberce podepisoval rozvodové papíry už tolikrát, že jejich znění musí znát zpaměti?

Melanie Griffith má prostě pech

Jednašedesátiletá filmová hvězda má „na triku“ čtyři nevydařené svazky se třemi muži. Ptáš se, co je to za podivnou rovnici? Držitelka prestižního Zlatého Glóbu se vdávala poprvé v roce 1976 za Dona Johnsona, se kterým se po šesti měsících oficiálně rozešla. Po čase se však páreček k oltáři vydal znovu, přičemž na druhý pokus jim to vydrželo sedm let.

Mezi těmito dvěma vztahy Melanie stihla veselku ještě se Stevenem Bauerem, ovšem s ním to klapalo jen pět sezón. Posledním do party byl fešák Antonio Banderas, jejichž cesty se rozdělily po devatenácti letech společného soužití. No tedy, kolik nestárnoucí diva asi vydělala na tolika finančních vyrovnáních? Pár „doláčů“ to nejspíš hodilo…

Billy Bob Thornton se toho taky nebojí

Herci, scénáristovi, režisérovi a hudebníkovi se hledání dokonalé polovičky taky pěkně protáhlo. Hrdý vlastník zlatavého Oscara má za sebou celkem pět ostře sledovaných milostných karambolů. Tím posledním bylo nepovedené spojení s kolegyní Angelinou Jolie, což byl pěkný skandál, jež svého času plnil titulní stránky novin.

Jakmile se Billy z odloučení s jednou z nejkrásnějších žen planety patřičně oklepal, oženil se pošesté – a to rok před šedesátými narozeninami. Že by to bylo už napořád? U něj člověk nikdy neví!

Danielle Steel. Teorie versus praxe

Je vcelku k neuvěření, že uznávaná spisovatelka romantické literatury, jejíž dílo bylo přeloženo do 40 jazyků, má smůlu na chlapy. Nadaná dáma, která prodala celkem 800 milionů románů po celém světě, o nehynoucí lásce a happy endech sice moc ráda píše, ovšem v reálném životě se rozvádí poměrně často – dosud to stihla pětkrát. Smutnit ale nemusí, jelikož z těchto sňatků má dohromady sedm ratolestí. To je možná ten důvod, proč se ve volném čase věnuje i knihám pro děti.

Liza Minelli. Ta, co si u soudu pískala

Na růžích nemá ustláno ani tahle zpěvačka a herečka. Tedy hlavně, když jde o mezilidské vztahy! Dáma se zlatem v hrdle a stálice hudební branže se k rozvodovému soudu vydala celkem čtyřikrát. Nejprve zamávala na rozloučenou skladateli a baviči Peterovi Allenovi, potom skoncovala s režisérem Jackem Haleym Juniorem.

Následně ukončila partnerství s umělcem Markem Geroem i koncertním promotérem Davidem Gestem. V hollywoodských kuloárech se šušká, že hlavním viníkem rozkolů byla vždy Liza, která na tom ve všech směrech vydělala. Těžko říct, co je na tom pravdy.

Larry King, kanec na konec

Hodně pestrý život má také televizní hlasatel, který odstartoval kariéru už v padesátých letech minulého století. Člověk s neuvěřitelnou slovní zásobou a vytříbeným humorem se poprvé oženil ve svých osmnácti, a to se spolužačkou ze střední školy. Mladistvá nerozvážnost ovšem skončila fiaskem, přičemž to samé se vlastně dá říct i o dalších čtyřech manželstvích. Mimochodem, jedno z nich Larry absolvoval se zajíčkem Playboye Alenou Akinsou, což jeho vrstevníci jen těžko chápali. Je pravdou, že věkový rozdíl nebyl právě malý.

Co na tyhle rozvodové rekordmany říkáš? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky. A teď z trochu jiného soudku, komu ze slavných manželství naopak vydrželo několik desetiletí? Přehlídka šťastných hollywoodských svazků čeká ve videu!

Foto: Shutterstock.com

3.12.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist