Rozhovor s moderátoremVlastou Korcem

Malý, ale šikovný. I tak by se dal charakterizovat výtečný moderátor Vlasta Korec.

Co všechno zvládnul během letních měsíců a co ho ještě čeká Jaké ženy má nejradši Jaké mé ambice Na to vše Vlasta odpoví v následujícím rozhovoru.

Dobrý den, Vlasto. Prozradíte nám co jste všechno stihnul udělat přes léto Moderujete, vlastníte bar v Belize, jste středem společenských událostí. Máte vůbec ještě čas na nějakou dovolenou

Díky pracovnímu vytížení mi na dovolenou čas ještě nezbyl. Už sám na sobě cítím dojezd a navíc ze záložních baterií. Kontrolky s nápisem „volno“ mi blikají už minimálně dva měsíce.

Módní doplňky – inspirativní fotogalerie

módní doplňky inspirace fotogalerie

Jak jste tedy letos strávil léto

Více méně pracovně. V televizi Prima točím Nekonečnou šanci a moderuji na Rádiu Impuls. Jeden výlet ale přeci jenom proběhl. S přítelkyní jsem jel do Paříže, i když jen na dva a půl dne. Já vím je to málo, ale lepší něco než nic.

Kdybyste se dostal na dovolenou dáte přednost spíše rušným letoviskům u moře, nebo máte radši klid v horské boudě

Čím jsem starší (dospělejší), tak se pomalu a jistě snažím najít kout, kde bude lidí co nejméně a samotná destinace se bude nacházet někde na kraji světa.

Naše čtenářky by jistě zajímalo, zda chcete zůstat u moderátorské činnosti nebo se hodláte vrhnout i do světa filmu, divadla a televizních inscenací

Mnozí možná neví, že v divadle hraji už nějaký pátek. Vystupoval jsem například v muzikálech Jesus Christ Superstar, Rusalka, Popelka, Hallo Doly, Kabaret, Starci na chmelu a Klec bláznů. Několik televizních inscenací jsem také natočil, ale ten film mi stále chybí. Doufám a věřím a také se opíjím moudrem, že naděje umírá naposledy.

Dříve jste v divadle hrával častěji. Proč jste tuto činnost omezil Způsobil to nedostatek času

Především díky VyVoleným jsem musel odstavit divadlo na vedlejší kolej. Toho času dostala televize přednost. Jak jistě víte, VV jsem vysílal 5x do týdne vždy večer. A tak mi zbyl čas na jedno představení za dva měsíce. V současné době začínám pracovat na novém muzikálu Děti ráje, kde jsem dostal jednu z hlavních rolí. Musím se přiznat, že se na ní už moc těším.

A teď z jiného soudku. Často se vyskytujete na společenských akcích. Je nějaká, na kterou jen tak nezapomenete

Těch akcí je mnoho. Zažil jsem jednu velmi netypickou. Byla to Rexona hlídka vůní, která proběhla letos na konci června. Bylo náročné chodit a očuchávat lidi, ale většinou to brali s humorem. No a já samozřejmě taky. Jinak by to nešlo.

Na co jste při té akci přišel Čím se pro Vás stala nezapomenutelnou

Zjistil jsem, že hodně lidí vůbec nepoužívá deodoranty. Byl horký červnový den, takže si to jistě dokážete představit…

Jak vlastně vypadá Váš klasický den Napovím vám „Ráno vstanu…“.

Rána mám stejná jako každý normální člověk. Kompletní hygiena, snídaně a pak jen práce a práce. Televize, rádio, akce, takže na zábavu mi moc času nezbývá.

Takže pořád někde ve spěchu. Prozradíte mi, co Vás v nejbližší době čeká

Rozhodně nebudu říkat, že práce. Udělám vše pro to, abych se konečně vypravil na dovolenou.

Jaké máte vlastně ambice Jak se vidíte třeba za 10 let Úspěšný podnikatel, výtečný moderátor nebo skvělý herec

Mým jediným cílem je (asi jsem neskromný): být šťastný, nezávislý a vykonávat práci, která mě bude naplňovat, bavit a zabezpečí jak mě, tak také mou rodinu (což je další přání). Jak jsem říkal, asi jsem neskromný.

1.9.2008 8:00| autor: Petra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist