Rodinná tragédie odloučila Marcelu Březinovou od světa

Zpěvačka Marcela Březinová (50) se uzavřela před světem. Manželova sebevražda ji zdrtila natolik, že není schopná komunikovat s okolím. Tragédie je o to horší, že jde už o druhou v jejím životě.

Před třiceti lety se oběsila její maminka, nyní stejný čin vykonal manžel. Marcela o maminčině smrti nikdy nemluvila. Dlouhá léta se s tím nemohla vyrovnat – smutná událost ji tížila o to více, že nikdy nepřišla na důvod, proč si maminka sáhla na život. „Dodnes nikdo neví, co se vlastně stalo,“ přiznala zpěvačka před časem.

Podobně záhadná je zatím smrt jejího mažela Zdeňka Švarce, jehož policisté našli minulý týden oběšeného v Roztockém háji v Praze 6 poté, co byl několik dnů nezvěstný. Okolnosti jeho úmrtí se stále prošetřují. Nejtěžší však bude odhalit pohnutky, které Švarce k sebevraždě vedly.

Marcely manžel byl poměrně všestranným umělcem, i když jeho jméno není veřejnosti zase tak známo. Režíroval televizní pořady včetně dvou sérií seriálu Rodinná pouta, skládal hudbu a věnoval se i výtvarnému umění. Poslední dobou se údajně potýkal se zdravotními problémy, kvůli kterým mu lékaři zakázali pít alkohol. Rodinní přátelé hovoří také o dluzích

Švarcovo manželství se známou zpěvačkou navíc procházelo v uplynulém roce krizí. Na oslavu padesátin na sklonku uplynulého roku dorazila Marcela sama. Doprovod jí místo manžela poskytl neznámý mladík, který vyvolal v okruhu jejích známých řadu otazníků. Zpěvačka se však k manželské krizi odmítala přímo vyjádřit. „Dejte mi čas,“ žádala.

Marcela se Zdeňkem přitom tvořili v minulosti pohodovou dvojici. Když se před sedmi lety zpěvačka rozhodla nafotit odvážné akty pro magazín Leo, manžel ji po určitém zaváhání podpořil. „Nejdříve se zlobil, ale nechal si vše vysvětlit a nakonec mi i významně pomohl se stylizací,“ svěřila se tenkrát Marcela.

[[related]]

Nyní je všemu konec. Marcela se s ranou osudu snaží vypořádat mezi čtyřmi stěnami. Oporou jí jsou osmnáctiletý syn Jan a šestnáctiletá dcera Vanda, kteří za ni vyřizují potřebné formality a stojí při ní ve dne v noci. Marcela zatím nepřijímá pomocnou ruku ani od nejbližších přátel. Jako by znovu žádala, dejte mi čas…

27.7.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist