Rekordní věkové rozdíly v českém showbyznysu

Napadne vás občas, jak byste se cítila po boku o čtyřicet let staršího muže? Pokud se nevezmete za ruku a sem tam si nevyměníte polibek, budou vás lidé nezasvěcení do situace považovat za jeho dceru nebo vnučku. Pojďme si připomenout tři dámy, které se s tím musely vypořádat.

Olga Menzelová (33)
S režisérem Jiřím Menzelem (73) se Olga seznámila, když s ním natáčela rozhovor. Pro všechny Menzelovy známé bylo velkým překvapením, že spolu dokráčeli až k oltáři. Manželské štěstí netrvalo dlouho, Olga přeběhla za relativně mladším Jaroslavem Brabcem, kterému je „teprve“ 57 let, a počala s ním dítě – dceru. Neuvěřitelný trojúhelník zprvu hrozil děsivým konfliktem a nepřátelstvím na všech stranách, dneska ale všichni zúčastnění žijí svorně v míru. Olga sice opustila i Jaroslava a je s holčičkou sama, její manžel i otec dítěte ji však pravidelně navštěvují. Malou zbožňují oba. „Jiří Aničku vykoupe, když je potřeba, donekonečna spolu blbnou, čte jí pohádky,“ přiznala Olga v nedávném rozhovoru. „Všechno je v pořádku, žádné konflikty, hádky, nic. Jsme normálně tým, který funguje,“ tvrdí šťastná maminka.

Tajemná Pavlínka (27)
Vztah písničkáře Honzy Nedvěda (64) s Pavlínou Jiráskovou byl zpočátku skandální. Plavovlasému zdroji inspirace pro tklivé folkové songy nebylo ani osmnáct, když se dali dohromady. Honza svou křehkou dívenku pečlivě chránil před novináři a veškeré informace o jejich románku úpěnlivě tajil. Dneska je vše trochu jinak.

Pavlínka za léta vedle Honzy trochu přibrala, už není tak křehoučká a působí dojmem, že se v případě potřeby ubrání sama. Tím, kdo potřebuje péči a ochranu, je teď naopak slavný písničkář. Životní styl typu lahev ginu a sto cigaret denně mu postupně přivodil tři mozkové mrtvice a z Pavlínky-milenky se stala Pavlínka-ošetřovatelka. „Pavlínka je anděl a s jejím příchodem se mi splnilo to, co jsem moc chtěl – mám vedle sebe úžasnou bytost, která je strašně hodná,“ řekl Nedvěd před deseti lety. Jeho odhad byl správný.

[[related]]

Alice Jandová (29)
Jejímu manželovi bude za rok sedmdesát, ona oslaví třicítku. Když chce starý kohout dítě, ať je aspoň slepice čerstvá, naznačil zpěvák Petr Janda v červnu po koncertě v Bratislavě. Jeho manželství je přitom příkladem, že mládí ženy ještě nemusí být zárukou plodnosti.

Na dítě čekali dlouhé roky, dokonce kvůli tomu navštěvovali i Centrum asistované reprodukce. Dočkali se před dvěma lety. Dcera Anežka je jejich vymodleným pokladem a zatím si neuvědomuje, že její tatínek vypadá spíš jako dědeček. Petr Janda si prý vyzkoušel i přebalování a koupání… Za jak dlouho bude muset dcera koupat a přebalovat jeho? Přejme rodině hodně zdraví.

29.7.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist