Protiklady se opravdu přitahují. Které hvězdné dvojice jsou toho důkazem?

Jeden je profesionálním sportovcem, zatímco druhý se bytostně nerad potí. Co je to ale proti tomu, kdy pod jednou střechou žije optimista s pesimistou! Které VIP dvojice jsou stále zamilované, ačkoli spolu nemají nic společného?

celebrity-pary-titul-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Že když jsou dva úplně jiní, nemohou spolu tvořit pár? Tak to ani náhodou. Koneckonců, zde je hned pět svazků z červeného koberce, kterým to díky naprosté odlišnosti naopak šlape jako švýcarské hodinky. A to jim mnozí nedávali příliš velké naděje na šťastnou budoucnost!

Mila Kunis a Ashton Kutcher, souboj povah

Jeden z nejkrásnějších hereckých párů vypadá jako reklama na dokonalé štěstí. Rodačka z Ukrajiny a bývalý americký model mají ale tak rozličné povahy, že to snad ani nemůže být horší. Ostatně, takhle rodinnou situaci popisuje sama Mila.

On uvažuje logicky, což já vůbec nechápu. Ashton je také velkým optimistou, který v lidech vidí jen to dobré. Stejně tak celý svět maluje v těch lepších barvách. Já jsem byla a vždycky budu zapřisáhlým pesimistou. Zvláštní, stejně je mezi námi překvapivá rovnováha,“ vyjádřila se fešanda v rámci jednoho nedávného televizního rozhovoru.

Serena Williams a Alexis Ohanian

Jedna z nejlepších tenistek historie a podnikatel, jež je zároveň spoluzakladatelem jisté sociální sítě, dokazují, že mít společné zájmy není ve vztahu vůbec podstatné. Ona běhá po kurtech a sbírá ocenění, on je kancelářský typ, který se sportu obloukem vyhýbá.

Nikdy jsem v ruce nedržel raketu. Jsem asi jediný člověk na planetě, co odmítnul lekce od tenisové legendy Sereny Williams. Mně tohle prostě absolutně nic neříká,“ vyjádřil se do médií sám Alexis Ohanian.

Chrissy Teigen a John Legend, něco jako oheň a voda

Dalším ztělesněným důkazem, že protiklady se přitahují, je soužití modelky a čerstvé dvojnásobné maminky se zpěvákem, textařem a hercem, jehož pravé jméno zní John Roger Stephens. O hudebníkovi je totiž známo, že je tak trochu upjatý a vše potřebuje mít dokonale naplánované. Hvězda přehlídkových mol je naopak spontánním živlem, který si z ničeho nedělá hlavu. Ptáš se, jak tohle může fungovat? To je sice záhadou, ale už pěkných pár let tahle dvojka budí dojem, že je zrovna na líbánkách.

Hilary Baldwin a Alec Baldwin, věk je jenom číslo

Alecovi Baldwinovi zasvěcení neřeknou jinak, než „horká hlava“. I sebemenší maličkost ho totiž neuvěřitelně vytočí, přičemž nejde pro ostrá slova daleko. Oproti němu je jeho žena a profesionální instruktorka jógy jako mírumilovný beránek, který ani netuší, co je to konflikt. Aby toho nebylo málo, věkový rozdíl obecně nesourodé dvojky je celých 26 let, což také není zanedbatelné. Vadí to ale něčemu? V téhle domácnosti vůbec ne!

Kim Kardashian a Kanye West, tady je to celé naruby

Novodobá Popelka Kim, která sňatkem s raperem Kanyem Westem ke štěstí, slávě i bohatství přišla, žije svými dětmi, módou a vlastnoručně pořízenými fotografiemi, jimiž pravidelně zásobuje sociální sítě. Víc ke štěstí ani nepotřebuje! To Kanye West se naopak angažuje, kde jen může, a to i v případě, že o daném tématu nemá ani tušení. Nedávno se rozhodl, že se vrhne na politiku, s čímž Kim zásadně nesouhlasí, ale co může dělat? Pořád lepší držet pusu a krok, než riskovat rozvod…

Kterému ze zmíněných párů fandíš nejvíc? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. Když už jsme naťukli ta hollywoodská soužití, jsme zvědaví, jestli to jmenovaným hvězdám vydrží tak dlouho, jako celebritám z videa. Ty totiž, alespoň tedy prozatím, drží prvenství v soutěži nejdéle trvajících vztahů…

Foto: Shutterstock.com

3.9.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist