Porotci ze Superstar pod drobnohledem: Gábina Osvaldová

V první řadě Superstar byla jedinou ženou v porotě, ženské jemnosti ale do ní příliš nevnesla. Nepotrpí si na pěstěnou image sexy dámy, nevadí jí otevřené manželství, soutěžící dokáže zkritizovat pěkně od plic… Neměla se Gábina Osvaldová raději narodit jako chlap?

Nechtěla bych být muž, protože většinou žijou se ženskými, a to já bych nevydržela,“ odpovídá na to sedmapadesátiletá Gábina. Známá textařka se ženami obecně moc nepeče. Přiznává, že důvěrné kamarádky ke svému životu nepotřebuje. „Pro mě je pojem babinec – sejdeme se, dáme si kafe a uděláme si hezký večer – strašná představa,“ prohlásila Gábina s tím, že se na podobných akcích beztak probírají jenom chlapi, móda a plodová voda. To nejsou témata pro ni.

Navíc v umělecké branži se podle ní ženské spíš tiše nesnáší, než že by se upřímně kamarádily. Prozradila dokonce, že největší rivalita panuje mezi nejznámějšími českými zpěvačkami. Došlo jí to, když je spatřila před jednou televizní akcí všechny pěkně pohromadě. „Ony se tak zjevně nesnášely! Nikdo neměl nikoho jiného rád,“ popsala Gábina svůj dojem.

Ani ona sama přitom o svých kolegyních nehovoří zrovna s vřelou láskou. Například zdrbla Daru Rolins za to, že se do poroty SuperStar příliš šlechtí. „Byla jsem v SuperStar kvůli hodnocení, ne abych tam zastiňovala soutěžící. Ale Dara je tenhle typ a myslím, že jí to sedí,“ prohlásila jedovatě. Že by na mladší blonďatou zpěvačku, která se narozdíl od ní umí obléknout, nalíčit a udržet štíhlou postavu, Gábina trochu žárlila?

Dvorní textařka Lucie Bílé by si mohla dovolit zainvestovat do vizážistky a kadeřnice, ale na to je moc tvrdohlavá. Chce světu dokázat, že mozek může být sexy sám o sobě, bez ohledu na tělesný půvab (tyto snahy ostatně nejsou novinkou, známe je i z naší politiky). V profesní oblasti jí to docela vychází, ale manželství se skladatelem Ondřejem Soukupem se už dávno posunulo na platonickou úroveň. Soukup si může dovolit hezčí, a také si ji dovolil.

Manžela jsem si užila dost a je tak báječný, že jsem si řekla, že by bylo hezké se o něj s někým podělit,“ okomentovala jeho bokovku Gábina s hrdostí sobě vlastní. S žárlivosti se prý už vyrovnala a v zájmu zachování rodinného štěstí se smířila s existencí o dvacet let mladší Lucie Šoralové, kterou si Soukup vodí i domů. A aby nevypadala jako hlupka, pořídila si mladšího milence také. S bulharským kolouškem Mirkem se na premiéře muzikálu Robin Hood líbala tak vášnivě, až ji diváci okřikli.

Jak manželský čtyřúhelník snáší jejich syn František? „Je to vopruz v tom, že už nás v jednom bytě bydlí moc… Je to těžký. Táta dorazí domů, Mireček mu leží v posteli,“ popsal rodinnou „idylku“ sedmadvacetiletý hudebník. Otcova Lucia mu prý moc nesedí, ale matčina přítele má docela rád.

2.3.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist