Petra Němcová plánuje svatbu v duchu 50. let

Když se letos na jaře česká kráska Petra Němcová (32) zasnoubila, vypadalo to, že bude během několika měsíců pod čepcem. Topmodelka si ale nechala na svatební přípravy dostatek času a teprve nedávno prozradila konkrétní plány.

O šest let mladší herec Jamie Belman, kterého jsme mohli vidět například v seriálu Vraždy v Midsomeru, požádal Petru o ruku po osmiměsíční známosti. Nikdo přitom dlouho ani netušil, že spolu chodí. Petra se v poslední době z mediální scény stáhla a dává přednost soukromému životu před tím veřejným. Na nedávné recepci v New Yorku se ale uvolila hovořit s redaktory listu US Weekly a prozradila jim něco o svých svatebních přípravách.

Už máme zamluvenou hostinu, vybrali jsme datum, to stěžejní už je hotovo,“ svěřila se modelka. „Moc si to užívám. Je to příjemné, protože máme na přípravy dostatek času. Všechno plánujeme spolu, nejsem to jenom já, kdo všechno vymýšlí. Právě připravujeme oznámení a v příštích týdnech je rozešleme.“

Podobně jako jiné světové celebrity, i Petra chce svatbě vdechnout určitý styl. Od začátku chtěla do svého velkého dne promítnout nějaký bláznivý nápad, aby nevyzněl příliš upjatě. „Celá svatba bude inspirována 50. léty, ale víc říct zatím nemůžu. Zda to bude rokenrol, styl Grace Kelly nebo Hollywood 50. let, to zatím nevím. Ale určitě to bude legrace,“ těší se Petra.
[[related]]
Šití svatebních šatů už také probíhá. Jejich návrhářem bude značka Marchesa. „S Marchesou spolupracuji řadu let, už od doby, kdy vznikla. Bude krásné kráčet k oltáři v jejích šatech,“ vysvětlila česká kráska.

Petra Němcová našla štěstí v lásce po strastiplných letech. Předešlého snoubence Simona Atleeho jí zabila vlna tsunami, zatímco ona sama zázrakem přežila. Nějakou dobu pak chodila s britským zpěvákem Jamesem Bluntem, jeho zálety jí však akorát zanechaly šrámy na srdci. Šuškalo se, že se do ní zamiloval hrdina akčních filmů Bruce Willis, ale Petra to dodnes popírá. Doufejme, že s Jamiem Belmanem bude šťastná jako pohádková princezna.

25.11.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist