Patrik Rytmus Vrbovský: Co na něm Dara vidí?

Stačí se podívat na jejich profily na Facebooku. Stylová blondýnka Dara Rolins vyzývá k charitě a zanechává něžné vzkazy plné lásky (včetně sladkých medvídků k Valentýnu), drsný Rytmus srší nenávistí ke strukturám všeho druhu. Kdekdo si klade otázku, jak se zrovna tihle dva mohli dát dohromady…

Možná je spojuje více, než by se na první pohled zdálo. Uvážíme-li, že rapperovy texty o zmanipulovaných médiích a zkorumpovaných politicích, co ždímají poslední pětníky z poctivých daňových poplatníků, slouží v první řadě uměleckému účelu, můžeme se domyslet, že těmito projevy Rytmus Darinku nezatěžuje, když s ní vyjde na romantickou procházku či večeři.

Slovenský zpěvák bude v soukromí nejspíš zcela jiný než na jevišti. Libuje si v rychlých autech a luxusních botách, což Daře jistě není proti srsti. Navíc je to šikovný pracant, který vyšel z chudých poměrů, ale dokázal se prosadit na hudební scéně a vydělat balík peněz (i přes ten chaos ve vládě a mafiánské způsoby nevzdělaných mocnářů).

Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, se kromě toho může chlubit pěkným tělem, vypracovaným z posilovny. Jeho sex-appeal je pro Daru viditelně inspirativní, jelikož nedávno natočila odvážný, eroticky laděný videoklip. Nakonec, oba společně sedí v porotě soutěže Hlas Česko Slovenska, a tak se jejich cesty sbíhají i v pracovní oblasti.

Ačkoli spolu chodí teprve krátce na to, aby plánovali svatbu, z jejich náznaků se dá usoudit, že si oba od budoucnosti slibují rodinný život a potomstvo. „Ráda bych dceři dopřála sourozence,“ přiznala zpěvačka, která má z prvního vztahu s Matějem Homolou holčičku Lauru. Rytmus naproti tomu děti ještě nemá, ale v nedávném rozhovoru připustil, že je na otcovství připraven. Nicméně jestli to s tou rodinou myslejí vážně, měli by na tom začít pracovat. Daře v jejích 39 letech tikají biologické hodiny a za pár roků by další dítě nemuselo přijít jen tak lehce.

Dobrou zprávou je, že si Rytmus Darinky váží nejen jako sexy ženy, ale i po té hudební stránce. „Mojí přítelkyni se málokdo vyrovná, v tom, co dělá, je nejlepší!“ řekl novinářům. To jste od nevěrného „Wohnouta“ Matěje Homoly nikdy neslyšeli – ten se pokusil Dařino zpívání naopak zesměšnit. Rytmus tak možná bude pro sympatickou zpěvačku opravdu ten pravý… Aspoň zatím to tak vypadá.

6.3.2012 4:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist