Partnerský horoskop na týden od 6. do 12. prosince 2022

Býci, pozor na nevěru. Blíženci, hlavu vzhůru, štěstí je na dosah. Váhy, buďte opatrné. Co nového tě čeká v novém týdnu v oblasti vztahů a lásky, ti prozradí naše partnerské horoskopy právě teď.

partnerske-horoskopy-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Partnerské vztahy prožijí skvělé dny bez emočních výkyvů či hádek. Žádná zásadní změna se nechystá, pokud po ní samozřejmě netoužíš a nerozhodneš se pro ni sama. Partner tě miluje a můžeš se na něho ve všem spolehnout, vychutnávejte společné chvíle a sdílejte vzájemnou radost i štěstí. Je za co být vděčná.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pocit, že jsi na horské dráze, v tobě může vyvolávat mnoho rozporuplných pocitů, náhlé změny jsou téměř na denním pořádku. Hoď na chvíli starosti za hlavu a dovol životu, ať se o sebe postará sám, pak se můžeš těšit na pohodové a radostné chvíle ve dvou. Pokud máš nutkání na nevěru, dobře si vše rozmysli, zkomplikovala by ti život.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud máš za sebou smutné období, rozchod či jinou strastiplnou událost, všechno se obrátí k lepšímu. Důležité je nesnažit se za každou cenu hledat lásku novou, dovol si být smutná a vyléčit veškeré rány, pak teprve může přijít někdo jiný. Ostatní páry prožijí pohodové a klidné dny bez zásadních změn.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vše se točí kolem domova a také společných chvil s partnerem a rodinou. Nádherné dny jsou tady jen pro tebe. Láska, naplnění, štěstí, to vše je ve znamení následujících dnů a hned tak tě neopustí. Poděl se o své štěstí s ostatními, sdílená radost se znásobí. Štěstí se může usmát také na nezadanou a nečekané setkání obohatí život na delší dobu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dávej pozor na zbytečné hádky a spory, ve vzduchu visí neshody, které jsou zcela zbytečné. Partner nechce uznat jinou pravdu než tu svoji a tobě již dochází trpělivost. Je na čase začít se bránit a nastavit s láskou hranice, které mu nedovolíš překročit. Pak opět získáš sebevědomí, které ti momentálně chybí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi, konečně naleznou společnou řeč a domluví se jak dál. Tam, kde již není láska, přijde úlevný rozchod. Ostatní páry pochopí, že jeden bez druhého nemohou žít a začnou nový život v lásce a pochopení. Nic neodkládej a pusť se do řešení, které přináší naději i lásku.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Je na čase podívat se na vztah reálně, pokud ses již několikrát spálila, znamená to, že jsi stále nepochopila, co tě partner učí. Buď opatrná a zamysli se, pečlivě zvažuj každé rozhodnutí a nedovol, aby s tebou manipuloval, je nejvyšší čas na změnu, která tě osvobodí a nadchne. Dopřej si dostatek času a až si budeš jistá, že vše zvládneš, pak teprve jednej.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy pocítí lásku, radost a také naplnění. Zkrátka a dobře oba se cítíte skvěle a milovaně. Pokud to není tvůj případ, nezoufej a zamysli se, co můžeš změnit, jakmile své pocity vyslovíš nahlas, pak je již malý krůček k nápravě. To, že budeš nadšená a partner také, je jisté.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tvůj domov, partner a rodina jsou také tvým pokladem, jistotou a stabilitou. Sdílej své štěstí s těmi, které miluješ a poděl se o krásné pocity, tvá radost se ještě znásobí. Máš před sebou nádherné a láskyplné chvíle, které obohatí také pomyslná jiskra a silné city.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli toužíš po lásce nové, rozhodně se nevzdávej a hledej, těšíš se totiž zvýšené přízni opačného pohlaví. Pokud jsi ve šťastném partnerském vztahu, pozor, ať nepodlehneš lichotkám a krásným slovíčkům, přeci jen máš vedle sebe milujícího muže, který si nevěru či flirt rozhodně nezaslouží.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Partnerské vztahy prožívají krásné chvíle, láska, kterou máš vedle sebe, tě učí jednat s rozvahou a klidem. S naprostou přesností oba víte, co od vztahu chcete a podle toho se také chováte. Respekt, úcta, humor a ještě něco navrch je přesně to, co váš vztah krásné okoření.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partner tě jedním slovem miluje a podle toho se váš společný život také odvíjí. Láska, pohoda, radost a také dobré finanční zázemí v tobě probouzí vděk i úctu k životu. Poděl se o svou radost s ostatními, zavolej rodičům, příbuzným nebo dětem, pokud jsou již z domu, sdílená radost se ještě znásobí.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

6.12.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist