Partnerský horoskop na týden od 29. prosince 2020 do 4. ledna 2021

Blíženci, pozor na hádky. Štíři, zvládnete nemožné. Střelci, partner z vás šílí. Co nového je v oblasti lásky u tebe, ti právě teď prozradí naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-6-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud partner nemá zrovna své dny a tebe jeho mlčení přivádí k šílenství, obrň se trpělivostí a věnuj péči sobě. Tím, že na něho budeš tlačit a naléhat, se vše pouze zhorší, také on potřebuje na chvíli vypnout a jednoduše se dívat do pomyslného ohně. Překvapit tě může zpráva ohledně nečekaného těhotenství, ať již tvého či někoho blízkého z rodiny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

S lehkostí opustíš starý a nefunkční vztah a vpluješ do nového, což se týká především párů, které spolu pouze delší dobu randí. Stabilní páry mohou očekávat zklidnění, harmonii a také tolik potřebný odpočinek. Nadechni se, usměj a buď šťastná, konečně je tady pohoda a klid.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Trápí tě nedořešené hádky, spor nebo jste snad s partnerem jako ve válce a neustále bojujete o moc a pozici? V klidu slož zbraně, také on už neví, co dělat a tvé gesto náležitě ocení. Pokud přijde jako první a nabídne ruku k usmíření, rozhodně si nehraj na uraženou a jeho vstřícné gesto přijmi s láskou a radostí. To, že budete šťastní a uleví se také ostatním, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli tě opustil před časem partner a ty se s tím stále nedokážeš smířit, tak věř, že je nejvyšší čas udělat tlustou čáru za minulostí a odpoutat se. Jen tak si k tobě může cestu najít láska nová. Ostatní páry mohou očekávat pohodové a radostné dny ve vzájemné harmonii.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partner tě může překvapit nečekaným nápadem, který ti z počátku přijde naprosto šílený, ale nakonec s radostí přikývneš a nadšení bude vzájemné. Změny, které málokdo miluje, jsou vždy skvělou příležitostí, jak zpříjemnit každodenní stereotyp. To, že budeš okouzlená výsledkem, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestli žiješ v manželském trojúhelníku, tak pochopíš, že tudy cesta opravdu nevede a rozhodneš se pro radikální řešení. Pokud jsi osamocená a prožíváš smutek z rozchodu, je nejvyšší čas nechat minulost za sebou a pustit do svého života svěží zimní vzduch, pak si k tobě najde cestu láska nová. Nebojuj a miluj, život je nádherný.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Partnerské vztahy prožijí období klidu a lásky. Jestli s partnerem řešíte svatbu, tak vše dopadne podle tvých představ a také společných plánů, nic vám nestojí v cestě a nic vaše plány nezkazí. Štěstí se usměje také na osamělou, která může potkat skvělého muže do nepohody.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy, které prochází různými zkouškami, vše zvládnou. Překážky, které stály v cestě, pomalu ale jistě společně odstraníte a zhodnotíte situaci, ve které jste se ocitli. Úleva bude vzájemná a radost o to větší, nenechej se rozhodit nevyžádanou radou od blízkých či kamarádky, oni ve tvém vztahu nežijí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partner z tebe jedním slovem „šílí“, samozřejmě v dobrém, jsi pro něho skutečnou bohyní a také životní láskou. Neber to jako samozřejmost a udělej mu také radost, někdy máme pocit, že se již nemusíme snažit a pomyslně usneme na vavřínech. Partnera nadchne tvá pozornost a dárek, který náležitě ocení. Společné vzpomínky vaše chvíle zpestří a také vás rozesmějí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nové vztahy mají zelenou! Neboj se víc prosadit a říct svůj názor, jste v začátcích a partner zatím neví, co máš či nemáš ráda, proto je důležité hovořit o svých pocitech a také přáních. Ostatní partnerské vztahy pocítí lásku, štěstí a souznění, také pro tebe platí nebát se otevřeně komunikovat a totéž dopřát své lásce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Chystáš se na první rande? Skvělé! Napětí, dobrodružství a také příslib společné budoucnosti v tobě probudí mnoho krásných pocitů. Užívej chvíle ve dvou a nepochybuj o jeho ani své lásce. Partnerské vztahy může překvapit nečekané těhotenství nebo zpráva, která vás nadchne a obohatí společné chvíle.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy prožijí nádherné chvíle plné romantiky, lásky, radosti a také šťastných chvil ve dvou. Jestli jsi sama, máš velkou šanci potkat životní lásku a být s ním šťastná. Miluj, raduj se a usmívej na život, štěstí, které máš, je k nezaplacení.

foto-zdroj: shutterstock.com

29.12.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist