Partnerský horoskop na týden od 20. do 26. října 2020

Berani ukončí spory. Býci se radují. Blíženci jsou nadšení. Co nového na tebe čeká v oblasti lásky a vztahů, ti právě teď prozradí naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dostáváš novou příležitost v lásce. Pokud jsi měla s partnerem spor a trápí tě to, nyní můžeš ukázat, že o něho pořád stojíš. Stereotyp, který se během života vytvořil, je zcela normální, teď máte šanci na nové začátky. Vše, co se stane, má dlouhodobě příznivý vliv na budoucnost, což platí také pro začínající vztahy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska, světlo, radost a milující partner… zkrátka a dobře, štěstí přeje připraveným! Zadaná i nezadaná dostává šanci zharmonizovat veškeré neshody, spory a vykročit s pořádnou dávkou štěstí a vášně vpřed. Zapomeň na strach, obavy a jdi vstříc krásným dnům.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Buď hravá, raduj se a zapomeň na malichernosti, které ti mohly zbytečně ubírat sílu i energii. Staň se na chvíli dítětem a neber život tak vážně, uvolni se a užívej parádní dny s partnerem. Bude nadšený, protože tvá dobrá nálada a humor mu začínaly chybět.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud tě zklamal partner a nedaří se ti najít lásku novou, nezoufej. Napřed je potřeba vyléčit zranění a teprve potom může přijít někdo jiný. Buď k sobě upřímná a ber vše jako životní zkušenost, která se do tvého života již nemusí nikdy vrátit, začni se mít ráda a usměj se na život. Ostatní páry proplují každým dnem bez problémů s radostí i klidem.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš před sebou období plné hojnosti, lásky i vášně. Jako by vztahy dostaly novou energii a radostně se rozběhnou vpřed. Využij skvělé dny a užívejte s partnerem plnými doušky. Nezadaná, pokud o lásku opravdu stojíš, měj oči i srdce otevřené, mohla bys potkat příjemného muže.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Problematické vztahy konečně naleznou řešení, přichází čas k usmíření. Je nejvyšší čas složit zbraně, zapomenout na spory a udobřit se. Přijmi partnerovo smířlivé gesto a nesnaž se ho ignorovat, to, že se oběma uleví, je jisté.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Partnerské vztahy jsou v naprosté harmonii a klidu, pokud snad ten pocit nemáš, zkus být na chvíli jen spokojená s tím, co máš. Láska stojí věrně při tobě a partner je k tobě víc než velkorysý. Pokud jsi sama, obdržíš také dárek v podobě nové lásky.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dlouhodobé problémy, které se ve vztahu nasbíraly, ti ubírají sílu a energii. Momentálně se nic nezmění, proto je dobré vyčkat, až budeš na změny připravená. Uvolni se a v klidu se zamysli, co bys ráda změnila a také jestli je partner schopný vůbec všechno ustát. Až přijde odpověď z tvého nitra, tak s naprostou přesností začneš jednat a s láskou změníš váš společný život.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Přestože máš vedle sebe partnera, můžeš mít pochybnosti o vašem vztahu a lásce. Náhlé změny ti nedělají dobře, jako bys byla na houpačce. Zkus se uklidnit a nechat věcem volný průběh, tím se naladíš na své srdce a řešení k tobě dorazí téměř samo.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Očekávej neočekávané štěstí v lásce, na cestě k tobě je osudová láska. Jednu životní etapu máš za sebou a teď se již můžeš těšit na skvělé dny plné radosti, lásky a hravosti. Nezáleží, jestli jsi sama nebo s partnerem, lásky je dost pro všechny, kdo o ni stojí a vyjdou ji s úsměvem vstříc.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud právě nyní řešíš s partnerem neshody, ber to jako zkoušku, záleží jen na tobě, jestli obstojíš. U něj je totiž všechno v pořádku a vůbec netuší, co vlastně řešíš, nerozumí ti. Zkus se na chvíli vžít do něho a zamysli se, co vlastně chceš, aby změnil. Nakonec totiž zjistíš, že se neděje nic zásadního a jen jsi na chvíli podlehla strachu z budoucnosti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Změny mohou být u tvého partnera na denním pořádku, samozřejmě vše pouze v dobrém, je to živel a rebel v jednom. Pokud jsi jeho povahu ještě nepřijala a občas bys ho ráda změnila, nedělej to a začni si užívat života, budeš nadšená a on s tebou. Nechtěj měnit něco, co nejde a oddej se bezpodmínečné lásce.

foto-zdroj: shutterstock.com

20.10.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist