Partnerský horoskop na týden od 2. do 8. února 2021

Berani i Býci procitnou. Blíženci, potěší vás novinka. Co nového čeká v oblasti partnerských vztahů právě na tebe, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Trápíš se v začínajícím vztahu nebo snad neustále omlouváš partnerovo chování a jsi bezradná? Je nejvyšší čas sundat z očí růžové brýle a podívat se realitě do očí. Kvůli tomu, že ses v minulosti spálila, nemusí být další vztah stejný, je zapotřebí na rovinu si promluvit a hledat vzájemně kompromisy, pak bude vše v nejlepším pořádku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš pocit, že se vztah vůbec nehýbe z místa a přemýšlíš co dál? Většinou stačí promluvit si s partnerem a s láskou mu sdělit své pocity, nejenže se ti uleví, ale jeho odpověď tě velmi příjemně překvapí. Muži totiž málokdy poznají, že se něco děje, proto je tolik důležitá komunikace, kterou můžeš zpestřit romantickou večeří.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Potěší tě šťastná novinka od partnera a probudí v tobě mnoho lásky i vděčnosti za to, že máš vedle sebe muže, který je ti velkou oporou. Pokud patříš k méně šťastným a jsi sama, rozhodni se svůj život změnit a zamysli se, jestli vedle tebe není dávný kamarád, který je do tebe stále platonicky zamilovaný. Možná by bylo fajn dát mu šanci.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechno se dává do pohybu, věci, které stály a z nějakého důvodu nešly dořešit, dostávají jasný směr a cíl. Změny jsou rozhodně k lepšímu a budou se líbit tobě i partnerovi. Plánujte, realizujte a měňte své životy, budeš nadšená a šťastná. Pokud jsi sama, je šance potkat novou lásku.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

S láskou a důvěrou se začni těšit na láskyplné dny prožité v radosti i harmonii. Dobrá nálada, pohoda s partnerem, to, co bylo, je dávno pryč a zapomenuto. Samozřejmě, vše se stane za předpokladu, že oba necháte minulost za sebou a rozhodnete se ruku v ruce vykročit vstříc společnému životu. Na osamělou může čekat dávná láska, rozhlédni se kolem, ať ji nemineš.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dostáváš novou příležitost v lásce, ať se již dělo jakékoliv drama, krize či neshody, tak teď může být všechno jinak. Dokaž partnerovi, že opravdu stojí za to mít po svém boku nádhernou a milující ženu, jako jsi ty. Jakmile se utvoří v lásce rutina a stereotyp, vznikají pochybnosti a neshody. Vykroč vstříc novým začátkům a budete oba nadšení.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Problémy, které mohly ve vztahu průběžně narůstat, jsou zapotřebí vyřešit. Nic neodkládej, neexistuje vhodná či nevhodná chvíle. Teď je správný čas pustit se do řešení, s partnerem si vše v klidu ujasnit a vyříkat. To, že se oběma uleví, je jisté. Pokud partner není otevřený komunikaci, zklidni zatím své rozbouřené nitro a s láskou si ujasni, co ve vztahu chceš a co již ne.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vášeň, temperament i láska vévodí těmto dnům. Pokud nejste zrovna s partnerem „zadobře“, mohlo by přijít pokušení a zároveň přezkoušení, jak jsi na tom s věrností. Rozhodně nepodlehni chvilkové vášni a pokušení být nevěrná, vše by se nakonec obrátilo proti tobě a zůstaly by ti jen oči pro pláč.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy proplují každým dnem bez jediného mráčku, láska tvého života je ochotná ti snést modré z nebe. Pokud se tě to netýká a jsi delší dobu sama, je nejvyšší čas otevřít své srdce lásce, přestat si stěžovat na samotu a začít sdílet život s ostatními, tvá šance na vztah se rozhodně zvýší mnohem víc, než když jsi neustále nespokojená a smutná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy nečeká nic zásadního, naopak poklidné a láskyplné chvíle v harmonii domova tě naplní štěstím i radostí. Dokonce partner, který jindy není moc sdílný, trpělivě naslouchá a je ochoten hledat společný kompromis tam, kde doposud chybí. Tvé štěstí je pro něj prioritou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, které prochází neustálými zkouškami, se budou muset k problémům postavit čelem a vše jednou provždy uzavřít. To, jestli obstojíš, záleží jen a jen na tobě, partner vyčkává na tvou reakci a je připravený i ochotný domluvit se.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska, harmonie a také souznění je tady jen a jen pro tebe. Pokud jsi již delší dobu sama, začni se těšit, protože do tvého života vstoupí zcela nová a dokonalá láska. Je vidět, že jsi kvůli smutné zkušenosti nezanevřela na muže a jsi ochotná svůj život od základů změnit, to, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

2.2.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist