Novoluní v Rybách: Přej si a bude ti dáno!

Novoluní v Rybách nastalo dnes, tedy v pondělí 20. února v 8:05. Slunce i Luna se setkávají v senzitivním a citlivém znamení Ryb, které vládne snům, bezpodmínečné lásce a schopnosti obětovat se pro druhé.

novoluni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Přítomnost planety Saturn však může vyvolat i pocit těžkosti, který může souviset s tvými momentálními životními výzvami. Pamatuj na sílu modlitby a měj odvahu nechat do svého života vstoupit zázraky. Nesnaž se všechno zvládat jen sama, ale nauč se s druhými spolupracovat. Nacházej s nimi to společné a vzájemně si pomáhejte. Sny ti mohou ukázat, kdo pro tebe vhodný je, a kdo ne.

Znamení Ryb zná moudrost pravé bezpodmínečné lásky a chápe jednotu všeho živého. Největší silou ve Vesmíru je láska. A život bez lásky vede k nekonečnému utrpení. Abys však mohla plně milovat druhé, je nejdříve nutné nalézt lásku sama k sobě. Nebuď na sebe tolik náročná a věz, že život ti pomůže ve všech oblastech tvého života. Občas je však nutné vyvinout trpělivost s upřímnou důvěrou v život. Posil své sebevědomí a následuj svůj nejlepší možný pocit. Tvé pocity jsou tajnou řečí tvé duše, která tě chce provést až k tomu nejhlubšímu životnímu naplnění. Vždy máš na výběr, zda dáš přednost strachu nebo lásce.

Zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti pracuje spolehlivě a neustále. To má své výhody i nevýhody. Nauč se lépe vnímat svůj osobní měsíční cyklus, kdy můžeš očekávat nadšení nebo útlum. Každá měsíční fáze má svůj vlastní význam a v každém jednotlivci se projevuje trochu jinak. Nauč se vnímat svůj vlastní rytmus a na jeho základě se zaměřit i na svou každodenní činnost a práci. Je čas odpočívat a čas pracovat, čas milovat i čas odpouštět. Důvěřuj tedy svým vlastním pocitům a nech se vést těmi, co ti přinášejí tvé největší blaho. Když si určíš správný směr a budeš se řídit svou intuicí, není možné, abys nedošla tam, kam víš, že dojít máš.

Odpuštění jako cesta ke svobodě

Není snad talentovanějšího znamení, které umí tak snadno a hluboce odpustit, jako je znamení Ryb. Jelikož v sobě nosíme všechna znamení, máš velkou příležitost v následujícím měsíci odpustit někomu, kdo ti v minulosti zásadním způsobem vědomě i nevědomky ublížil. Nejdříve však odpusť sama sobě, že jsi dovolila některým lidem na tobě dříví štípat. Čím většího odpuštění budeš schopna, tím si vytvoříš větší prostor pro tvé budoucí štěstí a uvolníš cestu příležitostem, které na tebe již dávno čekají. Zaměř se především na tvé rodinné příslušníky a všechny bývalé a možná i současné partnery.

Vyzkoušej také:

Otevři se zázrakům a milosti

Člověk často dochází k poznání, že zákon následku a příčiny je nelítostný. Není to však zcela pravda. Život tu není od toho, aby nás jenom trestal, ale především je tu proto, aby nás něco naučil. Pokud se dokážeš ze svých minulých zkušeností sama poučit, můžeš zažít sérii zázraků, které budou jasnou zprávou od života, že ti bylo odpuštěno a jsi osvobozena. Milost je odměnou za tvou nově nabitou moudrost, která vychází z tvého srdce. Odevzdej životu svou závislost na utrpení a nauč se žít jak v lásce sama se sebou, tak i se svým okolím. Otevři se léčení, které může prostoupit nejen tvůj každodenní život, ale i tvé sny. Zázraky jsou na cestě a je jen na tobě, jestli je dokážeš rozeznat.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist