Nevěrný Kokta: Ornellu nemiluju, chci zůstat s Gábinou!

Manželé Gábina Partyšová a Josef Kokta vždycky platili za tolerantní pár, který drží při sobě, i když hromy třískají. Tentokrát do nich ale prásklo pořádně. Nevěra se dá odpustit, ale co s nemanželským dítětem?

Na první pohled to vypadá jako jedna velká bouda, ušitá Koktovi a Partyšové na míru. Když se zčistajasna objeví devatenáctiletá blondýna s bujnými tvary, která začne do médií rozhlašovat, že čeká dítě se záletným podnikatelem, přičemž se prostoduchým způsobem obouvá do jeho partnerky, vyvstane tu krapet podezření.

„Normální“ člověk by si to nechal pro sebe a situaci se snažil vyřešit v soukromí. Nikoli slečna Ornella Štiková.  Zřejmě jí dělá dobře být středem pozornosti. Do novin vylíčila lásku téměř pohádkovou. Za každou druhou větou nezapomněla zdůraznit, že jsou city „oboustranné“.

„Mluví o mně jako o femme fatale… Naše milování je podle jeho slov vědeckofantastické,“ prohlásila se smíchem. Do jakých podrobností je Ornella ochotná zajít? Můžeme se těšit na erotický román s Pepou Koktou v hlavní roli?

Jestliže si někdo myslí, že získá milence na svou stranu skrze agresivní mediální výplach, je na velkém omylu. Kokta už učinil veřejné prohlášení, aby svůj postoj uvedl na pravou míru. „S Ornellou jsem nikdy neplánoval žádný vztah ani manželství. Šlo jen o sex,“ řekl natvrdo. Jestliže se ukáže, že je Ornella skutečně těhotná a dítě je jeho, je ochoten na něj platit alimenty. V žádném případě ale nehodlá opustit svou ženu se synem.

Gábina Partyšová se doposud snažila zachovat kamennou tvář, ale trpělivost už došla i jí. Nejvíc ji pobouřil Ornellin výrok o tom, že sama chtěla druhé dítě, a teď je nepříčetná, když ho Kokta čeká s jinou. „Myslíte, že tohle vypustí z úst těhotná žena?“ nevěří Gábina, která teď hodlá podat na Ornellu žalobu pro pomluvu. Manželova milenka je podle ní psychopatka, co se snaží její rodinu vydírat špinavými řečmi a jde jí jen o peníze.

23.8.2012 8:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist