Největší muž na světě je IND DALIP!

Ženy podvědomě vyhledávají muže, který je ohromí inteligencí, který je rozesměje a který je unese. Tedy doslova, od slova. Má-li být muž mužem, pak by měl být řádně ztužen. Ovšem nejen v určitých partiích a tedy nejen někdy, ale všude a stále.

Jaké tělo ženy na mužích milují? V buddhistické Tantře značí žena lotos, měkký a otevřený a naopak muž je diamant, pevný a tvrdý. Jinové ženy logicky vyhledávají jangové muže.
Ostrý úhel. Tvar trojúhelníku.

S takovými proporcemi se ale nenarodí, přestože genetické dispozice rychlého metabolismu a dobrého nárůstu svalového hmoty jsou žádanému geometrickému tvaru předpokladem.
Pakliže se tedy domníváte, že největším mužem světa je kulturista, pak tipujete správně.

Považuje se za něj nikoli guvernér Arnold, ani král Ronni Coleman, či kamerou zvětšený obří vězeň ze Zelené míle – za nejgigantnějšího Herkulese Milénia je označen Dalip Singh.

Tento nadměrný muž pochází z Indie, nestačíte mu s žádnými podpatky, protože měří dvě stě šestnáct centimetrů -a pozor, důležitá informace pro potenciální milenky, dámy váží jedno sto osmdesát šest kilogramů čisté svalové hmoty, údajně bez gramu tuku!!!

Projíždíte-li Indií, pak se střeste jakýchkoli přestupků, protože Dalip je v Panžábu policejním inspektorem. Vzhledem ke své konstituci patrně nemusí používat žádné další zastrašovací metody, aby z vás dostal, i to co nevíte.

Ostatně Dalip to umí hrát na obě strany…

Filmoví producenti jej obsadili do role vězeňského hráče amerického fotbalu The Longest Yard, ale zuby si na něj brousí nejen Hollywood, ale také pidi muži celého světa, mezi nimi i soupeři ze soutěžních molů USA, Japonska i Mexika.

Pochopitelně, co je větší, to je lepší, jenže na druhou stranu, co je malé, to je milé.
O hodnotách pochopitelně rozhoduje kvalita, jež často a zvysoka převažuje kvantitu.

Proto máte-li muže, který s domácností vypomůže, děti zmůže a nosí vám z lásky růže,
pak co vás soužit může?

30.7.2007 12:00| autor: Markéta

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist