Muž roku 2012 – kdo o něm rozhodne?

Finalisté letošního ročníku soutěže Muž roku budou muset ustát jak soutěžní disciplíny, tak vnady modelky Dominiky Mesarošové, která se na ně bude hrudit z poroty. Je totiž nezadaná a přehlídka pohledných mladíků je přitažlivým lovištěm.

Mezi dvanáct adeptů na muže roku postoupilo osm zástupců z České republiky a čtyři ze Slovenska. Jejich profese jsou letos rozmanité. Kromě tří studentů se v klání utká i zubní technik, fotbalista a příslušník vězeňské služby. Dominika Mesarošová si prý na ně brousí zuby, ale zda si z nich nakonec opravdu někoho vybere, není jisté. Po románku s bohatým podnikatelem Petrem Ptáčkem, který jí daroval luxusní auto, je zvyklá na luxus a těžko sáhne po někom méně movitém. Flirtu se ale nejspíš bránit nebude. „Určitě chci jet s nimi na soustředění,“ těší se modelka proslavená umělými pětkami.

Zatímco Mesarošová bude „nadržovat“ černovlasým mužům, další pozvaná celebrita Markéta Konvičková má prý raději blonďáky. „Já bych ráda viděla v soutěži nějakého zrzka,“ přiznala pro změnu porotkyně Vlaďka Erbová, která si už mezi soutěžícími vyhlédla tři favority, přestože se žádný zrzek do finále neprobojoval.

V porotě zasedne také zpěvačka Marcela Březinová. Od smrti jejího manžela uplynul téměř rok a z nejhoršího je už venku. „Dostala jsem novou chuť do života, čeká mě řada vystoupení. Hlavně se musím začít dívat do budoucnosti, nad vodou mě drží mé dvě děti,“ vysvětlila Březinová, pro kterou bude finále Muže roku příjemným odreagováním.

Na finálovém večeru nebude chybět ani loňský vítěz soutěže, Martin Gardavský. Ten se právě vrátil z tříměsíčního pobytu v Brazílii, odkud pochází jeho přítelkyně a kde se snažil uchytit jako model a herec. Získal menší roli ve filmu a několik modelingových zakázek, od své cesty přesto čekal něco víc. „Myslím si, že kdybych na místě setrval o něco déle, úspěch by se dostavil,“ uvedl Gardavský s tím, že do Brazílie možná ještě v budoucnu zavítá.

A takto vypadá dvanáctka letošních finalistů. Který se vám nejvíc líbí?

11.6.2012 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist