Munzarová se zranila na motorce, Obchoďák ohrožen

Projížďka na motorce hereckých snoubenců Báry Munzarové a Martina Trnavského o minulém víkendu málem skončila tragicky. Hrozivě vyhlížející nehodu oba přežili, není ale jisté, jestli bude Bára schopna natáčet nový seriál, kde má ztvárnit hlavní roli.

Hezké víkendové počasí k motorkářské jízdě přímo vybízelo. Výlet do přírody měl ale ošklivou dohru – nepozorný řidič osobního automobilu narazil zezadu do jejich motorky a jen díky šťastnému osudu se nehoda obešla bez fatálních zranění. Trnavský vyvázl s odřeninami a škrábanci, Barbora však musela do nemocnice na operaci nohy, kterou si roztříštila až na kost. Zatím není jisté, jak dlouho se bude z úrazu zotavovat.

Herečka má přitom s pekelnými stroji osmiletou zkušenost a jezdí opatrně. Do žádného karambolu se v minulosti nedostala. „Mám Yamahu 250, která mi vyhovuje. Vím, že je to strašně nebezpečné. Uvědomuji si, že jsem potenciální dárce orgánů, ale jezdím opravdu bezpečně,“ uvedla před časem. Ani nejbezpečnější jízda vás však neochrání před chybou druhých, jak se Bára na vlastní kůži přesvědčila.
Čtěte: Fascinující příběh silné ženy – přežila dva týdny o trávě a vodě!

Lékaři ji straší, že rekonvalescence bude dlouhá, a tak není vyloučeno, že se herečka nebude moci zúčastnit plánovaného natáčení nového seriálu Obchoďák, se kterým přichází televize Prima. Barbora v něm má hrát jednu z klíčových rolí. Kdyby ji v úloze nahradil někdo jiný, přišla by o miliony korun – seriál má totiž běžet několik let a pro herce se stane dlouhodobým, stabilním zdrojem příjmu.
[[related]]
V seriálu se má objevit i její partner Martin. Bude hrát šarmantního houslistu, do kterého se postava Munzarové zamiluje. Přítěží vztahu však bude houslistova bývalá manželka a současná milenka.

V reálném životě jsou si herci oddanými partnery. Dohromady je svedl seriál Ordinace v růžové zahradě, který jim předepsal roli milenců. „Když mi producentka řekla, že budu hrát s Munzarovou, tak mě to zarazilo. Znělo mi to hrozně kamenně,“ zavzpomínal jednou do tisku Martin. „Já jsem si říkala, že ten Trnavský bude určitě nějaký namachrovaný borec,“ popsala své první pocity Bára a přiznala, že roli v Ordinaci přijala jen kvůli nutnosti platit hypotéku. S Trnavským se nicméně před rokem zasnoubila a oba působí dojmem, jako by byli jeden pro druhého přímo stvořeni.

25.6.2012 10:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist