Miss Smatanová míří do New Yorku

Na loňské Miss International se sice do užšího výběru neprobojovala, přesto má ale stále šanci se v zahraničí prosadit. První Vicemiss ČR 2009 Lucie Smatanová (25) vyhrála mezinárodní klání Tvář roku, a díky tomu se vydá do Ameriky.

Na sklonku loňského roku se Lucie účastnila soutěže Miss International, která se konala v daleké Číně. Štěstí jí nepřálo – během pózování v krátkých šatech nastydla a na jeden den se z připraveného programu musela kvůli zvýšené teplotě omluvit. Možná i tato indispozice přispěla k tomu, že ji porota nezařadila mezi Top patnáct. Když dostala nabídku bojovat o titul Tvář roku 2011, chvíli váhala. Do dalších soutěží se jí už nechtělo.

Cena pro vítězku však byla více než lákavá – pobytem v New Yorku a návštěvou tamních prestižních modelingových agentur by si Lucie splnila jeden ze svých snů. „Protože vidím velký rozdíl už jen mezi českým modelingem a například německým, láká mě poznat, jak modelingový trh funguje v Americe,“ vysvětlila misska, která se nikdy netajila tím, že by se ráda vystěhovala z rodné země a zkusila žít někde jinde. Amerika je prý ale moc daleko na to, aby se tam usadila natrvalo.

Kromě tváře ocenila porota také modelčino tělo. „Na soustředění se vyhlásily vedlejší tituly a jedním z nich bylo i vyhlášení nejlepší postavy. Udělalo mi nesmírnou radost, že jsem ten titul získala,“ nechala se slyšet krásná brunetka. Titul ji obzvlášť potěšil – ačkoli se Lucie sportování nebrání, posilovny v lásce nemá. Tentokrát se překonala a měsíc před soutěží pravidelně trápila své tělo na strojích. Díky cvičení zhubla čtyři kilogramy… a získala dvě ocenění.

[[related]]

Jak se na její cestu do USA dívá přítel? Je prý zvyklý. V minulosti mu už „ujela“ do výše zmíněné Číny i do Dubaje, hodně cestuje i po západní Evropě. Začali spolu chodit až poté, co se Lucie stala českou Vicemiss, a tak věděl, co ho čeká. „Ale myslím si, že kdyby mu nevadily přehlídky v prádle, kdy se vystavuji polonahá, asi by nebyl normální,“ přiznala modelka, která se v minulosti dokonce vysvlékla před fotoaparátem úplně. Šlo však jen o uměleckou fotku, jejíž dražba přispěla na charitu… Luciin přítel může být klidný. Půvabná tmavovláska nepatří k exhibicionistkám, které za pár šupů svléknou pro kdekoho.

25.7.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist