Mirka Čejková prozřela: S násilníkem se rozvádí

V nedávném článku jsme naťukli otázku, jak dlouho bude bývalá moderátorka Mirka Čejková šťastná s mužem, který si odseděl pěkných pár let ve vězení za podvody a čelí obvinění z násilí na bývalé manželce. Už je to tady: Mirku napadl také a rozvod je na spadnutí.

Láska je slepá, ale dříve nebo později oči otevře. Mirce Čejkové se to konečně podařilo. Manžel Marek Vít ji údajně fyzicky napadl, a to jen uspíšilo podání žádosti o rozvod, o kterém Mirka uvažovala už delší dobu. Co se přesně mezi manželi odehrálo, není jasné. Jisté jen je, že zasahovala policie. Vít se brání, že k přivolání strážců zákona Mirka neměla důvod – podle jeho verze se své ženy vůbec nedotkl. Kdo by ale přiznával domácí násilí, když si stále odpykává podmínečný trest a podobný incident by ho mohl dostat opět do vězení?

Když se Mirka před šesti lety za Víta provdala, přistupovala k němu bez předsudků. Připustila možnost, že byl k nepodmíněnému trestu odsouzen vinou justičního omylu. Věřila v jeho nevinu, dokud nezakusila na vlastní kůži, co je to vlastně zač. Vytrpěla si kvůli němu hodně. Jen si to představte: svatba ve vězení a poté čtyři roky dlouhého čekání, až se jí novomanžel z výkonu trestu vrátí. Mediální smršť okolo celého případu. Potom pár měsíců štěstí, když Víta propustili. Druhá svatba v brazilském Rio de Janeiro. „Chtěl jsem Mirce vynahradit náš první sňatek, který se odehrál ve vězení. Teď to konečně bylo s celou parádou,“ prohlásil tehdy Vít. „Jsem nejšťastnější ženská na světě! Konečně mám svého chlapa doma a mohu se o něj starat,“ tvrdila Mirka.

Manželské štěstí ale dlouho nevydrželo. Čtyřicáté narozeniny oslavil Vít sám s přáteli. Mirka na oslavu nedorazila, údajně kvůli nemoci postižené dcery. A najednou z čista jasna přichází obvinění, že ji manžel udeřil, až spadla na zem. Z domácího násilí byl Vít obviněn už dříve. Bývalé manželce Evě podle obžaloby vyhrožoval zabitím a únosem dítěte do zahraničí. Do vězení ho soud ale poslal z jiného důvodu – kvůli milionovým podvodům.

Co Mirku vlastně vedlo k tomu, aby se s takovým člověkem dala dohromady? Měl takové charisma, byl tak atraktivní? „Marek mě v zásadě nepřitahoval,“ přiznala moderátorka v jednom rozhovoru. Po rozchodu s předchozím manželem, golfistou Alexem Čejkou, od sebe odháněla nápadníky jako mouchy. „Marek jen tak kroužil okolo, byla s ním sranda, nic nechtěl a pomáhal,“ vysvětlila Mirka s tím, že si Marek především rozuměl s jejími dětmi. To pro ni bylo rozhodující – její děti potřebovaly nového tátu. Už ale nedomyslela, že nový táta za mřížemi nebude nic moc platný. Nyní ji čeká nové hledání – doufejme, že tentokrát se už nespálí a potenciální nové partnery si pořádně prověří, než jim začne důvěřovat.

20.6.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist