Marta Jandová: Dočká se vytouženého dítěte?

Se zpěvačkou Martou Jandovou si osud nepříjemně zahrává. Nedávno oslavila 37. narozeniny, v  kariéře sklízí úspěchy na všech stranách, ale v lásce je ticho po pěšině. Marta už přestává doufat, že se jí podaří založit vlastní rodinu.

Paradoxně jí přitom o závratnou kariéru nikdy nešlo. Aspoň to v jejím životě nebyla priorita. Odjakživa  toužila po manželovi a dětech – s přibývajícími lety ale narůstá obava, že mateřství nestihne. „Mám, po čem netoužím, a nemám, po čem toužím,“ povzdychla si zpěvačka, která by  ráda upřednostnila šťastný rodinný život před tím pracovním.

První manželství s německým hudebníkem Thorstenem Mewesem nevydrželo, i když jsou bývalí  partneři dodnes kamarádi a vystupují spolu v kapele Die Happy. Návrat zpět už ale není možný.  Thorsten už prý chová miminko a chystá svatbu s jinou ženou. Martu to možná ve skrytu duše mrzí, ale přeje mu to. „Osobní věci jsme hodili za hlavu, neřešíme je a jsme teď opravdu jako bratr a sestra,“ tvrdí.

Čerstvá rána v srdci nicméně zůstává po rozchodu s producentem Viktorem Mrázem. Románek to byl krátký, ale intenzivní. Způsobil trhlinu v Mrázově manželství s herečkou Mahulenou Bočanovou, které je na to konto v rozvodovém řízení. Marta s Viktorem strávili romantickou  dovolenou na Kostarice a v Divadle Broadway se dokonce šuškalo, že spolu čekají dítě. Vztah skončil stejně rychle, jako začal. A nic z toho.

Marta popírá, že by za rozchodem stála Mrázova manželka Mahulena. „Potkali jsme se jen ve špatnou dobu a čas hrál proti nám,“ vysvětlila. Kdo ale trochu vidí do pozadí Mrázova manželství, snadno si vyvodí, že temperamentní Mahulena Bočanová je pro Mráze stále významnou ženou jeho života. Navíc spolu mají dcerku Márinku, která je lehce mentálně postižená a potřebuje speciální péči.

Mráz má v sobě dostatek slušnosti na to, aby se o manželku s dítětem i nadále staral. Není mu lhostejné, jaký bude jejich osud, a styk s nimi nepřerušil. Márinka nyní začala navštěvovat speciální školu a vypadá to, že se jí rodiče budou muset více věnovat. Mahulena se už rozešla s „kolouškem“ Jakubem Vytáčkem a může tu být plně pro dceru. Zdá se, že Mráz uvažuje podobně.

Marta Jandová se tak musí poohlédnout jinde. Snad na někoho brzy natrefí a všechno půjde hopem. Možná by si ale měla vzít ze špatné zkušenosti hlavně ponaučení: ženaté nebrat!

16.5.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist