Marie Rottrová: Na svatbu ještě nedozrál čas

Nestárnoucí zpěvačka Marie Rottrová jako by objevila elixír mládí. S minimálními zásahy estetické chirurgie vypadá na prahu sedmdesátky o dvacet let mladší. A odmítá nabídky k sňatku!

Když vypadáte pěkně ve dvaceti, můžete být na sebe pyšná, ale pořád jste „jedna z mnoha“. Pokud si uchováte štíhlou postavu i po dvou dětech, budete už větší frajerka. Ale jestliže se vám podaří v sedmdesáti vypadat jako Marie Rottrová, nechte si udělit prezidentský metál. „Člověk vypadá tak, jak se cítí. A já jsem spokojená, šťastná a veselá. Mám doma mladého chlapa, tím to je,“ pochlubila se s receptem na mladistvý vzhled zpěvačka.

Ačkoli je její přítel Milan Říha o šestnáct let mladší než ona sama, věkový rozdíl byste na první pohled nepoznali. Dohromady se dali už před pěti lety. A rozhodně to nebylo tak, že by Marie líčila na zajíčky. Milan jí nadbíhal téměř rok, než se uvolila brát ho jako něco víc než kamaráda. „Během roku, kdy za mnou chodil s kytkami, jsem ho ani jednou nepustila domů. Vzala jsem kytici a jeho nechala stát venku u vrátek,“ vzpomíná Marie s úsměvem. Přesvědčila ji jeho vytrvalost a ryzí charakter. „Byl mi nablízku v určitých momentech, kdy jsem potřebovala vedle sebe někoho mít… Takoví chlapi se nevyhazují,“ vysvětlila.

Vztah s mladším mužem jí svědčí po všech stránkách. V poslední době je aktivnější i pracovně, DVD Tisíc tváří lásky, nové album Stopy a kompilace Osud mi tě přál se objevily na trhu během pouhých tří let. Název naposledy zmíněné desky napovídá, že se Marie inspirovala právě novou láskou. „Osud mi přál mého přítele a jemu přál mě,“ libuje si zpěvačka. Přestože v Milanovi nepochybně objevila „toho pravého“, na svatbu je podle ní ještě brzo. Milan by se ženil rád, a se žádostí o ruku už za Marií dokonce přišel, ke svému zklamání ale nepochodil. „Ještě nenastal ten pravý čas,“ tvrdí zarytě zpěvačka.

Milenectví je nakonec víc sexy než manželství – není tak zavazující a je v něm nádech romantiky. „Má to v sobě určité napětí a provokaci,“ říká Marie. Jiná žena by na jejím místě hnala milence šupem do chomoutu, aby si ho „pojistila“ a neutekl jí za mladší. Marii je ale naštěstí bližší důvěra než žárlivost. „O svoji lásku se přece může strachovat i mnohem mladší partnerka nebo i partner. Musíte věřit!“ radí zpěvačka, která naopak vztah s mladším mužem doporučuje. Je to podle ní nejlepší plastický chirurg, jakého si můžete přát.

Z těch skutečných plastických operací má za sebou jen úpravu očních víček a vypnutí vrásek na krku. „Když jsem si nechala udělat horní víčka, najednou jsem strašně moc omládla. Oči se rozjasnily, oční okolí bylo mladé. A na očích strašně záleží,“ domnívá se Marie, která je ale zásadně proti botoxovým úpravám. Obličej po takovém zásahu podle ní vypadá příliš strnule a nepřirozeně. A mimiku Marie potřebuje coby zpěvačka obzvlášť.

18.3.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist