Malé „Agátě“ je na světě, jmenuje se Kryšpín

Rebelující modelka Agáta Hanychová (26) už to má za sebou! Očekávaná ratolest přišla na svět ve středu a je to kluk! Příjmení dostal po tatínkovi. Jmenuje se Kryšpín Dopita.

Agátino těhotenství se neobešlo bez komplikací a sám porod byl také dramatický. Lékaři ho museli vyvolat před termínem. Miminko mělo omotanou pupeční šňůru okolo krku a Agáta trpěla osm a půl hodiny. Kryšpín je docela drobísek, vážil jen 2.870 gramů a měřil 48 centimetrů. Jeho otec Miroslav Dopita přesto doufá, že z něho vyroste urostlý sportovec. Sám je totiž profesionálním hráčem amerického fotbalu a podle toho také Kryšpín dostal od rodinných známých první dárek – plyšový ragbyový míč.

Miroslav podpořil Agátu při porodu, příchod prvorozeného syna si nemohl nechat ujít. Večer se pak odebral oslavovat do pražského baru Kozička, držel se ale spíš nealka. Alkohol prý proudem netekl, čerstvý táta myslel na to, že musí ráno za Agátou znovu do nemocnice, a chtěl mít čistou hlavu. Když si vzpomeneme, jak se nastávající maminka s těhulkovským břichem nalévala vínem, můžeme se radovat: sláva, alespoň jeden z rodičů umí být zodpovědný!

Ačkoli donedávna nebylo jasné, jak to mezi Agátou a Miroslavem vlastně je a zda se modelka nestane svobodnou matkou, která otce svého dítěte vídá jen při předávání alimentů, nyní se překvapivě rýsuje rovnou svatba. Miroslav požádal Agátu o ruku pouhý týden před porodem. „Kleknul si na kolena a vytasil diamantový prstýnek,“ pochlubila se rodička, která si na poslední chvíli usmyslela, že bez prstýnku rodit nebude.

Požehnání už snoubenci dostali i od Agátiny maminky Veroniky Žilkové. Ta původně o svatbě své dcery nechtěla ani slyšet. Sama se v chlapech zklamala a hrozí se pomyšlení, že by se Agáta jednoho dne stresovala rozvodovým řízením. Nakonec ale změkla a vdávání schválila.
[[related]]
Běhání okolo novorozeněte bude stát snoubence hodně času i nervů, takže svatba stejně není aktuálně na pořadu dne. „Bude to do roka a do dne od zásnub, tak je to podle tradice,“ naznačila Agáta s tím, že se obřad možná uskuteční v Itálii. Ale známe Agátu: za týden bude tvrdit, že se provdá na Aljašce a bude to ještě teď v prosinci.

5.8.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist