Macauley Culkin vypadá ve třiceti jako stařec! Ničí ho drogy?

Kam se poděl roztomilý klučina, kterého si díky komedii Sám doma pamatují diváci po celém světě? Macauley Culkin dnes připomíná spíš trosku. Ačkoli je mu teprve 31 let, s vyhublou postavou a kozí bradkou působí stařeckým dojmem.

Jeho filmová sláva skončila v dětském věku. Jako dospělý už mnoho rolí v Hollywoodu nezískal a dnes se protlouká newyorskými kluby coby DJ. Přesto ho lidé na ulici poznávají a dodnes je terčem bulvárních fotografů.

Nedávno si na něm smlsnul americký plátek National Enquirer, podle něhož je Macauley těžce závislý na heroinu a zbývá mu zhruba půl roku života. Jednou se prý už málem předávkoval a přivolaná záchranka měla co dělat, aby ho oživila.
„Tyto zprávy jsou naprosto lživé a urážlivé,“ prohlásila hercova mluvčí a článek v Enquireru označila za nechutnou pomluvu. Redaktoři ale trvají na svém, a dokonce Macauleye vyzvali, aby podstoupil krevní zkoušku, chce-li dokázat svou pravdu. „Pokud jeho mluvčí budou nadále popírat naše pravdivé a podrobné informace, jsme připraveni nabídnout mu krevní test v nezávislém lékařském středisku,“ napsali sebevědomě.

[[related]]

Drogy jako náplň života?
V neprospěch bývalé hvězdy navíc hovoří fakt, že jedna z jeho kamarádek Elijah Rosello v březnu zemřela na předávkování drogami. Zápis u jejího jména ve Wikipedii s podrobnostmi o její smrti byl ale krátce po zveřejnění článku v Enquireru vymazán.
Americký list se přitom tváří, že nechce poškodit hercovu pověst ani si z něho utahovat. Jde mu jen o to, aby Macaulaye přiměl k léčbě. „Jen tak se vyhne tragickému osudu, jaký potkal jiné milované celebrity, mezi nimi i Whitney Houston.“

Macauley Culkin se před pár dny vynořil ze své ulity a objevil se na svatbě své dobré herecké kamarádky Natalie Portman. Jeho vyzáblé tělo a propadlé lícní kosti však dělají jeho přátelům starosti. Podle nejmenovaných zdrojů to s ním jde s kopce od té doby, co se rozešel s přítelkyní Milou Kunis. Pokud se sebou nezačne něco dělat, hrozí nebezpečí, že se s modrou planetou zanedlouho rozloučí…

27.8.2012 8:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist