Lutovská už stříhá metr: brzy bude vdanou paní

Modelce Ivetě Lutovské zbývá do svatby už jen pár týdnů. A aby si to snad dobře situovaný podnikatel Jaroslav Vít na poslední chvíli nerozmyslel, nafotila sexy snímky pro kalendář sítě luxusních hotelů. Takovou nevěstu by chtěl každý!

Na odvážných fotkách v kalendáři přitom Iveta není na první pohled poznat. Vizážisté zvolili jiné líčení než obvykle a učinili z Miss 2009 tajemnou svůdnici. Bílé šaty s krajkou působí něžně a přitažlivě zároveň. Na svatbu v nich však modelka nevyrazí. Pro tuto příležitost jí róbu připravuje módní návrhářka Tereza Sabáčková. Upravují se pro ni na poslední chvíli. „Vlastně mě překvapuje, že jsem v klidu, když skoro nic není zařízeného,“ přiznala Iveta, která ještě před týdnem neměla zajištěného ani oddávajícího.

Podnikateli Jaroslavu Vítovi řekne své „ano“ 9. září na Kunětické hoře u Pardubic. Svatbu původně plánovala až rok po zásnubách, zřejmě ale chtěla stihnout příjemné letní počasí. Navíc má už za sebou státnice na vysoké škole a nic ji nestresuje.

S Jaroslavem se půvabná misska dala dohromady přitom teprve před rokem. Mladý majitel řady firem ji okouzlil poté, co se rozešla s dlouholetým přítelem Radovanem Hynkem. Ten jí párkrát udělal na veřejnosti ostudu, vyhrožoval sebevraždou, ale nakonec se spokojil s lahví něčeho ostrého a ustoupil novému objevu.

Jaroslav je oproti tomu z důstojnějšího těsta a jako bonus může nabídnout slušné materiální zázemí. Iveta ale odmítá nařčení, že po něm chňapla kvůli penězům. „Od čtrnácti let se živím modelingem, snažila jsem se ušetřit každou korunu,
mám proto nějaký majetek a pak mě štve, když se o mně píše jako o zlatokopce,“ prohlásila v nedávném rozhovoru. Stejně tak ji nezajímalo, na kolik Jaroslava vyšel zásnubní prstýnek, který od něho dostala během únorové dovolené na Mauriciu. Podle odhadů mohl stát přes sto tisíc korun.

[[related]]

Ivetě jistě také imponovalo, že se Jaroslav od začátku nebránil rozhovorům o dětech. Sám má už z předchozího vztahu šestiletého Adama a další potomky by přivítal s radostí. Také Iveta se ve svých 28 letech už cítí zralá na mateřství, takže to vypadá, že na miminko zadělají co nevidět…

24.8.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist