Lunární kalendář od 31. března do 6. dubna 2021: Sni, rozjímej, miluj

Usměj se na život se Štírem a vykroč vstříc laskavým dnům. Oslavuj knihy se Střelcem a vrať se na chvíli zpět do dětství. Rozdávej radost s Vodnářem, dýchej, větrej a miluj život.
Jak můžeš pečovat o tělo i duši, ti prozradí náš nový lunární kalendář.

lunarni-kalendar-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

31. 3. – 1. 4. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Komunikace je na skvělé úrovni, cokoliv potřebuješ zařídit, vyřídit a zrealizovat, můžeš učinit s rychlostí a lehkostí. Díky skvělé intuici nalezneš optimální řešení k problémům ve vztazích, což znamená také přijetí a odpuštění starých křivd z minulosti.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Vyvaruj se chyb z minulosti, zbavíš se tím pocitu, že se točíš v uzavřeném kruhu a bojíš se vystoupit ven. Nadechni se a vykroč vstříc novému.

Co ještě můžeš?

– uklízet, vytírat, natírat, lakovat, malovat
– zalévat rostliny
– prát prádlo

2. – 3. 4. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Užívej prodloužený víkend do sytosti, nenechej se zaskočit pocity „nudy“, vždycky je možné nalézt činnost, která tě osloví, oslní a nadchne. Zkoušej nové aktivity a nenechej se zastrašit rozumem, důležitá je zábava a radost, ať již zkoušíš cokoliv bez ohledu, jestli budeš pokračovat či ne. Nevadí, že jsou svátky jara nezvyklé a jiné, než bylo v minulých letech, důležité je, jaké si je uděláš sama. Skvělé dny jsou také v oblasti vztahů, partnerství a lásky, miluj, raduj se a buď nad věcí, život je nádherný. Páteční aprílový den můžeš okořenit humorem či vtipnou nachytávkou. Víš, že je v pátek Den dětské knihy? Vrať se zpět do dětství, zavzpomínej na svou první knížku a prolistuj voňavé stránky pohádek či románu. Sni, rozjímej a miluj, přichází mocný duben a přináší rozkvetlou přírodu s jarní vůní.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Lenost, nechuť a negativní přístup k životu, sobě či ostatním. Nadechni se a rozmazluj tělo, duši i mysl. Pečuj o celé tělo, objednej si nový parfém nebo kosmetiku. Masíruj tělo kvalitním olejíčkem a měj se ráda taková, jaká jsi.

Co ještě můžeš?

– pedikúra, depilace, manikúra, chloupky rostou pomaleji
– plavat, masírovat tělo, jemně posilovat, saunovat
– nezapomínat na pohyb, je zdravý a prospěšný

4. – 5. 4. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku.
Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Nedělní ráno je příležitostí k radosti, lenošení i zábavě, naslouchej svému srdci a dovol si snídani do postele, pyžamové dopoledne s pohádkami či dobrou knížkou. Víš, že je v neděli Den mrkve? Pokud nevíš, co uvařit, můžeš se nechat inspirovat právě vynikající a zdravou mrkví, od pečení až po vaření, receptů je na internetu mnoho. Mrkvový dort s voňavou kávou, čajem nebo kakaem potěší každou chuťovou buňku a rodinu samozřejmě také.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Smutek a citová rozkolísanost na dobré náladě příliš nepřidají. Pokud cítíš jakoukoliv emoci, která ti brání v radosti, nebojuj s ní, nechej ji jemně odeznít a zapřemýšlej, kdo je ve tvé blízkosti sám. Když rozdáš radost tam, kde chybí, budeš mít dobrý pocit a chmury se okamžitě rozplynou. Miluj svůj život, rozmazluj se a mysli jen na samé hezké věci.

Co ještě můžeš?

– vyrazit s rodinou na výlet
– cvičit, protahovat tělo a zdravě se hýbat
– pečovat o celé tělo, na obličej aplikovat čisticí kúry, odpočívat a relaxovat ve vaně
– plavat, saunovat, masírovat
– říct sobě i ostatním: mám se ráda, mám vás ráda

6. 4. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Skvělá příležitost, jak uskutečnit své sny. Dny plné tvůrčích nápadů s nečekanými činy, které výrazně mohou ovlivnit život.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nepravda, lež a negativní přístup k sobě či ostatním.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, uklízet, rozdat staré oblečení a udělat radost ostatním
– natírat, malovat, lakovat, milovat
– zdravě se stravovat a myslet pozitivně
– napustit vanu, přidat sůl, éterický olej a nechat se unášet láskyplnými myšlenkami

foto-zdroj: shutterstock.com

31.3.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist