Lucka Vondráčková přijala roli v české oddechovce

Vypadá to, že si dvaatřicetiletá zpěvačka Lucie Vondráčková potřebuje odpočinout od náročné práce, běhání okolo malého uplakaného Matyáše a možná také od Kanady, kde žije s hokejistou Tomášem Plekancem. Kývla totiž na roli v nové komedii Zdeňka Trošky a míří do jižních Čech.

Natáčení začne okolo 20. května po skončení hokejového mistrovství světa, a tak Tomáš Plekanec bude moci Lucii doprovodit a dohlížet na malého. „Matyášovi budu ukazovat krásy jižních Čech, aby poznal, jak krásné to tady v Čechách je,“ svěřila se zpěvačka rádiu Impulz. Protože Matyáše ještě kojí, bude k němu pravidelně odbíhat z placu.
Jinou dovolenou už mezi mistrovstvím světa a začátkem hokejové sezony s Plekancem nestihnou. Chystají se ale aspoň navštívit veškeré české příbuzenstvo a pochlubit se miminkem.

Natáčení s režisérem Troškou nebude pro zpěvačku s bohatými hereckými zkušenostmi žádná námaha. Půjde o oddechovou komedii, která se svým tématem vrací k Troškově slavné trilogii Slunce, seno… Ve středu dění tu budou opět vesnické drbny, jejichž klevetivost leccos zamotá a vyvolá nedorozumění. Režisér jejich představitelky ale tentokrát nevybíral z řad skutečných vesničanek, našel je v seniorském divadelním spolku Proměna. Hlavní „drbnu“ Horáčkovou ztvární Jana Synková.

Příbeh nazvaný „Babovřesky aneb Z dopisu venkovské drbny“ začíná ve chvíli, kdy do zapadlé jihočeské vesnice přijede nový farář. Nejde však o žádného postaršího konzervativního pána, jak všichni očekávají, ale o čerstvého třicátníka v podání pohledného Lukáše Langmajera. Tvůrci do příběhu zasadili téma lásky, žárlivosti i závisti a samozřejmě také spoustu komických situací, které činí snímek „troškovským“.
[[related]]
Lidé už mají dost všech těch krváků a hororů. V kině se chtějí bavit,“ podotkl ke vznikajícímu filmu sám režisér. Při vymýšlení postav a prostředí se prý inspiroval skutečností. „Babovřesky“ jsou v reálu Žabovřesky, kde bydlí jeho asistent a spoluautor scénáře Marek Kališ.

Premiéra nové komedie je plánována na jaro 2013. Pro Lucku Vondráčkovou to tak bude další příležitost k návštěvě své domoviny. V té době už malý Matyáš možná zažvatlá pár slůvek – a Lucka se dušuje, že budou česká…

30.4.2012 5:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist