Lucie Bílá nestojí o komerci, pomáhá charitě

Zlatá Slavice Lucie Bílá (45) si už zpíváním vydělala na živobytí dostatečně a nepotřebuje si vydělávat poskakováním v reklamách na kosmetiku. Místo toho se raději věnuje charitě, i když z toho neplyne příjem žádný.

Lucka se nedávno svěřila, že odmítla velkorysou nabídku českého kosmetického gigantu Dermacol, který ji chtěl představit v reklamě jako svou tvář. „Přestože jim jako české značce nesmírně fandím, budu je podporovat nezištně a jiným způsobem. Reklama není nic, co bych vyhledávala,“ prohlásila. Místo toho se stala patronkou charitativního projektu Cesty k lidem, který před pár dny odstartoval pod hlavičkou Konta Bariéry. „Cílem kampaně je nasbírat finanční prostředky na zakoupení vozů pro seniory a lidi s postižením. Závěr kampaně spolu s předáním vozů by mělo být v listopadu,“  vysvětlila zpěvačka.

Speciálně upravené velkoprostorové vozy pro přepravu osob se zdravotním postižením pomohou handicapovaným dopřát si „luxus“, jehož se denně dostává zdravým lidem. „Cíl projektu Cesty k lidem je stanoven vysoko – 15 aut za 15 týdnů, ale všichni věříme, že je reálný. Povahou projektu se trochu blížíme k našim úspěšným Ostrovům života a doufáme, že se lidé i nyní rádi zapojí. Jasnou patronkou pro nás byla i tentokrát Lucie Bílá, která stejně jako my věří, že společnými silami můžeme otevřít cestu ke splnění obyčejných přání mnoha dobrým lidem,“ uvedla ředitelka Konta Bariéry Božena Jirků.

Na slavnostním zahájení projektu se Lucie objevila v novém účesu a černých sexy minišatech, které zdůraznily její ultraštíhlou figuru. Tu si dokázala udržet i přesto, že její přítel Petr Makovička velmi rád vaří a rozmazluje ji dobrým jídlem. Svou lásku k masu dala Lucie najevo i na charitativním večírku, kde servírovala grilované pochoutky. Přebytečné kalorie prý odbourává pravidelným ranním cvičením„Nejlepší jsou tibetské cviky. Nevezme vám to moc času a je to jednoduché,“ svěřila se Slavice.

[[related]]

Grilovat bude zanedlouho i na své chalupě v Českém ráji, kam se odebere na zaslouženou dvoutýdenní dovolenou. Léto stráví v Čechách, které má ostatně nejraději. Do zahraničí sem a tam vyrazí, ale vždycky se vrací ráda domů. „Já sem prostě patřím,“ prohlásila Lucka nedávno a my jsme rádi, že takovou zpěvačku a dobrou duši v jedné osobě máme doma pod střechou.

28.7.2011 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist