Linda Bartošová: Miss World považuji za úspěch

Na korunku světové královny krásy nedosáhla, naši zemi reprezentovala s úspěchem i tak. Blondýnka Linda Bartošová v Číně zaujala zpěvem i špičkovým tělem v plavkách. „Děkuju všem, kteří mi fandili, a věřím, že jsem je nezklamala“, vzkázala kráska po soutěži.

O titul Miss World letos bojovalo 122 dívek z různých koutů světa, Linda se však v této silné konkurenci neztratila. První úspěch slavila postupem do semifinále talentové show, kam se prodralo jen dvacet děvčat. Porotce o svém talentu přesvědčila pěveckým vystoupením. „Zpočátku jsem váhala, zda-li se konkurzu zúčastním, protože když jsem viděla, jak jsou ostatní pečlivě připravené, začala jsme o sobě trochu pochybovat,“ svěřila se Linda, která si pro své vystoupení zvolila známou písničku Mamma Mia.

Nebyl to však jen hlas, čím na soutěži v Číně zaujala. Její tvary v plavkách nezůstaly nepovšimnuty v rámci kategorie Beach Fashion, kde se Linda umístila v první desítce.  „Po pravdě řečeno, před odjezdem jsem si moc šancí nedávala, a fakt, že jsem se v konkurenci 122 krásek probojovala mezi TOP 10 Beach Fashion a TOP 20 v Talent show, považuji za obrovský úspěch, který mě překvapil a potěšil zároveň,“ uvedla česká Misska.

Svou účast na prestižní Miss World považuje za skvělou zkušenost. Odváží si odtud také spoustu zážitků, včetně výletu do Šanghaje. Na skleněné podlaze televizní věže ve výšce 468m zapózovala fotografovi, a nechala si tak pořídit atraktivní snímky, které budou nejen její osobní vzpomínkou, ale udělají radost i jejím příznivcům.

[[related]]

Titul Miss World 2012 nakonec získala domácí reprezentantka Jü Wen-Sia. Jde již o druhou čínskou vítězku v historii soutěže – světovou korunku krásy vybojovala její krajanka Zhang Zilin před pěti lety. Na druhém místě se letos umístila studentka ekonomie Sophie Moulds z Walesu, třetí pozici obsadila budoucí právnička Jessica Kahawaty z Austrálie.

3.9.2012 12:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist