Libor Bouček: Z manželství jsem se poučil

Letní dovolenou trávil moderátor Libor Bouček (27) v Chorvatsku s Katkou Kristelovou a pak v Itálii, kde pobýval se svou přítelkyní Janou a kamarádem Patrikem Hezuckým.

„Bylo to úžasné. Navštívili jsme Sicílii, která je hodně rustikální, ale i pravý opak – luxusní letoviska na Sardinii, jako je třeba Porto Cervo. Itálie je mi povahou jejích obyvatel i svou kuchyní neobyčejně blízká,“ přiznal Bouček.

Svou lásku Janu, s níž chodí už rok a půl, prý Libor stále vroucně miluje. Proto její jméno neustále vyslovuje zdrobněle.

„Moje Janička absolvovala práva a je magistrou. Nyní píše rigorózní práci. Ta následně vede k titulu JUDr. Janička je hodně aktivní. Věnuje se právu, chystá tenisový turnaj a také festival šampaňského,“ pochlubil se moderátor tak trochu „cizím peřím“.

Na svou exmanželku Mariannu Ďurianovou, populární slovenskou moderátorku, prý Libor dosud nezapomněl.

„No, zapomněl a nezapomněl. Záleží, v jakém slova smyslu. Rozhodně si dost dobře pamatuji, co se dělo. Určitě nemám žádné okno. Citově na ni rozhodně nemyslím, ale víte, člověk by si ze všeho měl odnést především pozitivní vzpomínky. Odnesl jsem si z našeho vztahu poučení a dneska věřím, že nový vztah s Janičkou mi vydrží. Opakuji – věřím, protože doufat je slabé slovo,“ zdůraznil Bouček.

Libor Bouček také kdysi zpíval a hrál v legendárním Dismanově dětském rozhlasovém souboru, který už od roku 1935 spolupůsobí při tvorbě rozhlasových pořadů. Představu, že by někdy nazpíval hudební album, ale Bouček striktně a sebekriticky odmítá. „Je zřejmé, že dneska může v České republice natočit desku kdokoliv. Snad každý vidí, že je tady obrovská nadprodukce hudebních projektů. Snad proto a právě proto bych si nikdy netroufl něco vydat a tvářit se, že jsem se zařadil po bok našich vynikajících zpěváků,“ řekl Bouček Korzu.

Ačkoli je Libor v Česku známý a oblíbený, sám nemá pocit, že by byl celebritou.

„V žádném případě si nemyslím, že bych tu byl populární. A toho, že mě pár lidí zná, nechci využívat k tomu, abych natočil nějakou slaboduchou desku,“ zasmál se.

Doslova prý miluje skupinu Oasis. Avšak nevyhýbá se modernímu jazzu, ani písničkám z Evropy 2.

Stál u zrodu Radia Diss

Právě v Dismanově dětském souboru se prvně setkal se svou kamarádkou Kateřinou Kristelovou.
„Nejen to. U Dismana se během těch dlouhých let vystřídala řada významných umělců. Chodili tam Stella Zázvorková, Marek Eben, Václav Postránecký a také fenomenální rozhlasový reportér Karel Kyncl,“ připomněl Bouček. Právě on patří i mezi duchovní otce myšlenky založit vlastní souborové Radio Diss. Experimentální médium má od svého vzniku v roce 1994 na svém kontě stovky reportáží, rozhovorů a anket, hodiny proudového vysílání s významnými hosty i několik původních rozhlasových seriálů a her.

Foto: Korzo

24.9.2008 12:00| autor: Korzo

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist