Líbání s Pattinsonem? Hrůza, líčí Reese Witherspoon

Ačkoli se americký herec Robert Pattinson vyšvihl mezi nejvýraznější hollywoodské sexidoly, jeho filmová partnerka Reese Witherspoon doufá, že s ním točila milostnou scénu poprvé a naposledy. „Bylo to nechutné,“ prohlásila.

Půvabná blondýnka Reese se s Robertem setkala při natáčení nového dramatu z cirkusového prostředí Voda pro slony, který přijde do českých kin v polovině května. Láska mezi krásnou akrobatkou a šarmantním veterinářem na plátně přímo jiskří erotickým napětím, nic takového se ale mezi herci neodehrálo ve skutečnosti. „Rob měl zřejmě to nejhorší nachlazení, co může být. Nikdo z mých předchozích filmových partnerů nebyl při natáčení milostných scén takhle nachcípaný,“ prozradila Reese novinářům.

Každou sekundu smrkal a frkal, tekly mu z nosu zelené nechutné nudle… Nevymýšlím si,“ popsala nepříjemný zážitek Reese. Ačkoli bychom jistě našli zástupy dívek, které by se rády nechaly Pattinsonem poprskat a popšíkat, „pravá blondýnka“ tou představou nijak nadšená nebyla. „Popravdě řečeno to byla nuda. Dost mě to zklamalo,“ přiznala.

Její prohlášení nejspíš Pattinsona hodně zabolí, vzhledem k tomu, že on sám neviděl v milostných scénách s Reese žádný problém a domníval se, že se cítí uvolněně i ona. Nevadil prý ani výškový rozdíl, který se například při líbačce s Vincem Vaughnem ve snímku Čtvery Vánoce musel vyřešit tím, že si maličká herečka stoupla na bednu. „Mám špatné držení těla – mám velkou, těžkou hlavu, která samovolně padá dolů, takže jsem se přirozeně nakláněl k tomu správnému místu,“ popsal natáčení Pattinson. Milostné scény byly podle jeho názoru jednoduché a všechno šlo hladce.

Hvězda ságy Twilight má v erotických scénách na filmovém plátně zatím smůlu. Jeho první podobnou zkušeností bylo žhavé milování ve vodě – jediným, ale významným kazem na kráse té chvíle byl fakt, že mu scénář nepředepsal jako partnerku dívku, ale muže. Natáčení filmu o Little Ashes o španělském malíři Salvadoru Dalím tak bylo spíš traumatickou záležitostí. Líbání s Reese Witherspoon si docela užíval, ale její komentář pro média pro něj bude ledovou sprchou. Může tak jen doufat, že si vše vynahradí v připravovaném filmu Cosmopolis, kde si zahraje po boku křehké krásky Keiry Knightley. Ten by se měl začít natáčet příští měsíc a Pattinson si dá jistě dobrý pozor, aby během pracovního zápřahu zase nenastydnul…

19.4.2011 1:00| autor: Libuše Burger

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist