Které celebrity mají nejlepší tetování?

Když jsme se v redakci zaměřili na potetované celebrity, nestačili jsme se divit. Mysleli jsme si totiž, že vybrat osm adeptů, bude opravdu, jak se říká, hardcore. Ale opak byl pravdou. V dnešní době už má tetování snad každý. A my jsme jen vyšťourali, co a kde…

Šárka Vaňková
Krásná zpěvačka z první řady SuperStar má nad zadečkem vytetovaného andělíčka, který by měl údajně její tělo ochraňovat. V poslední době však ochraňuje asi jen její duši – tělo totiž rozdává starším chlapům jako na běžícím pásu.

Tereza Pergnerová
Když už se člověk odhalí v pornočasopise, není pro něj tetování nic výjimečného. I když u Terezy je to trošku bomba. Před narozením syna si totiž nechala na bříško vytetovat embryo – symbol začínajícího života, po drogové závislosti si své tělo ozdobila abstraktním písmenem „S“ (zřejmě znamenající superman nebo sjetá) a po narození Natálky si nechala pomalovat také předloktí.

Vilém Čok
Co by to bylo za rockera, kdyby neměl na těle alespoň jednu „kérku“. Vilém Čok má mimo všelijakých ornamentů a symbolů na kůži vytetovaného čínského draka a růži. Všechna tetování pocházejí z dřívějších let a Vilém se dokonce pyšní tím, že byl jeden z prvních u nás, kdo se už v roce 1988 mohl chlubit barevným tetováním, pro které si tenkrát zajel do sousedního Německa.

Marcela Březinová
Na zkrášlování svého těla je závislá i Marcela Březinová. U ní přesně platí heslo „jednou okusíš a nemáš dost“. Zpěvačka se narodila ve znamení štíra, v čínském horoskopu je krysa, a obě znamení si nechala vytetovat na své tělo. Dále se může pochlubit svými iniciálami, znakem OK Bandu a různými ornamenty a prý ještě ani náhodou nekončí. No, ta krysa je podle nás na ženu v letech už trochu moc…

Daniel Hůlka
I Daniel Landa se může pochlubit tetováním, i když ho po většinu času skrývá. Má totiž vzadu na hlavě vytetovaného pavouka. Když je potřeba, nechá si jenom narůst svoji hřívu a není nic vidět.

Noid
Expřítel Lucie Bílé Václav Bárta má po těle jeden obrázek vedle druhého. Jemu však nestačí pouze klasické tetování. Mimo něj si rád zdobí kůži i brandingem, což je vypalování symbolů do kůže pomocí staré keltské metody. Zřejmě si myslí, že na něj pak víc holky poletí.

Helena Zeťová
Sexy zpěvačka, která si u nás vysloužila pověst rebelky, je v tom samozřejmě taky. Na pravém rameni má rozsáhlé tetování s růžemi, její levé rameno zase „zdobí“ tvář Tiny Turner. Díky tomu také přizpůsobuje svůj šatník – je přece hloupost skrývat takovou krásu pod rukávy triček či košil.

Vladimír Franz
Už na první pohled je jasné, že Vladimír Franz tetováním žije. Kromě vnitřní strany dlaní má pedagog, hudební skladatel a malíř potetované celé tělo. První tetování si nechal zhotovit už v osmnácti letech a takhle to dopadá, když touha přeroste v závislost.

8.2.2011 12:00| autor: Radek Dvořák

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist